Chitalada Finland,Tampere
Olemme toimineet jo lähes 30-vuoden ajan. Kokemus ja toiminnan pitkäjänteisyys näkyvät sekä kilpailumenestyksessä, että laadukkaassa, turvallisessa ja mukavassa harjoittelussa, myös tavallisen kuntoilijankin näkökulmasta.
Peruskursseille ilmoittautuminen, syksy 2007:
Muaythai/Kickboxing:
Keskusta,Puutarhakatu 12: Ma 3.9. klo 19.00
Hervanta,Vapaa-aikatalo: Ti 4.9. klo 19.00
Peruskurssilla käydään Muaythain ja KB:n perusteet, kurssin jälkeen voi valita, kumpaa lajia haluaa jatkaa (tai molempia). Molemmilla lajeilla omat ryhmät kurssin jälkeen.
Krav Maga:
Keskusta: Ti 4.9. klo 19.00
Hervanta,Vapaa-aikatalo: Ma 3.9. klo 19.00
Aktiiviseen toimintaamme voit tutustua osoitteessa:
www.chitalada.com
Tervetuloa!
Chitalada, Tampere
Syksyn kurssit
0
316
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452348
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1521593Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311588- 641277
Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451267The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121144Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2341022- 156936
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58849Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20839