Malmön voittoa. Hammarbyn kotisaldo 6-0-1 maalisuhteella 14-2... viimeset 3 kotimatsia 3-0-0 6-1, joissa kaatunu kalmar, eläinpuisto ja göteborg... Ja sit tarjotaan yli kakkosen kerrointa. Malmö tulos alaspäin! Te varmaan panisitte systeriänne jos joku vihjais sitä!
Vain hölömöt pelaa
7
765
Vastaukset
- tarvii
Teititellä senkin systerispanija!! Työnnä keskisormes peräreikään ja huuda jihaaaaa!!!!!
Hammarby pelaa tilastotasurin pois tänään hei! Vedä sä se sormes sinne peräreikään Malmön kaveriksi!! - vihjaista
Panen muutenkin systeriäni.
- tilastoveikkaaja! :D
ei mua ainakaan kiinnosta miten porukka on pelannut pari viikkoo sitten. lähinnä se miten se kaksiviikkoinen on käytetty.
- voittoon se
on oikeeta puhetta! Jess!!!!
- pelaajia
te olette koko porukka. Katsokaa peiliin ja myöntäkää tosiasiat. Rahoitatte vaan veikkausta ja voittavia pelaajia. Sääliksi käy välillä koko porukkaa tällä palstalla. Opetelkaa pelaan tunarit.
- saileti
pelaajia kirjoitti:
te olette koko porukka. Katsokaa peiliin ja myöntäkää tosiasiat. Rahoitatte vaan veikkausta ja voittavia pelaajia. Sääliksi käy välillä koko porukkaa tällä palstalla. Opetelkaa pelaan tunarit.
peli on saletti tasuri 2-2
- varma.........
risti 5-2
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175032Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1433685Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351958
Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1431915Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee471836Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171600- 1381445
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551236Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641185