Mitä vittua mtv3 kolme meinaa ton killerin lähetyksen kanssa!! mainoksia tulee ihan kokoajan
ralli
7
917
Vastaukset
- juujaaa
Joo järki menee... Osaset ja Passelit... kas kun ei vielä Tupperwarez. Kaikenlaisille paskakanaville noi televisioinnit annetaan. Irtisanon maxit ja muut maksukanavat heti huomenna ihan vaa sen vuoksi ku vituttaa.
- vtuttaa
Juu, vituttaa nii tällanen. Sinänsä kiva nähdä suorana rallia, mutta ei näin maikkari. Kiehuttaa kyl niin, et kaikki Maxit jää kyl periaattesta hankkimatta. Ja palaute maikkarille jo lähteny, jos siit nyt mitään apua tähän vitutukseen.
- Matsumitsu
vtuttaa kirjoitti:
Juu, vituttaa nii tällanen. Sinänsä kiva nähdä suorana rallia, mutta ei näin maikkari. Kiehuttaa kyl niin, et kaikki Maxit jää kyl periaattesta hankkimatta. Ja palaute maikkarille jo lähteny, jos siit nyt mitään apua tähän vitutukseen.
On todella surkeita nuo maikkarin rallilähetykset !
Meikäläinen hankki kanavapaketin, jossa tämä MAX, että voi seurata ralli suorana laajemmin.
Hintaa kortille kertyi 70€ plus 9.90€ kk.
Paska oli hankinta, lähetykset aivan surkeita, aamulla 1h 20min lähetys, jossa kuvaa pätkältä 5min. Killerin uusintaa ja turhaa röpinää koko juttu. Tuominen ihan asiallinen tyyppi, mutta ohjelman rakenne ihan peestä.
Sama juttu myös päivän puolentunnin lähetyksessä, kuvaa pätkiltä n.4min.
Kyllä aijemmat ylen rallilähetykset hakkaa maikkarin höpinät sata nolla ! !
Palautan kortin ! - täällä
vtuttaa kirjoitti:
Juu, vituttaa nii tällanen. Sinänsä kiva nähdä suorana rallia, mutta ei näin maikkari. Kiehuttaa kyl niin, et kaikki Maxit jää kyl periaattesta hankkimatta. Ja palaute maikkarille jo lähteny, jos siit nyt mitään apua tähän vitutukseen.
Palaute lähti maikkarille. Enkä tämän jälkeen kyllä kanssa hanki maxia. Kyllä rupes vituttaa täälläkin. Ajattelin huomenna kokeilla tuota www.wrc.com sivua. Siellä vuorokauden katselu maksaa 1,99 puntaa, elikkä olisiko noin 3 euroa?
Onko kellää kokemusta noista sivuista?
- muita
eiks siellä aja muita kun grönholm,hirvonen,loeb kun ei näytetä mitään muuta.ei n ryhmää tai kympin ulkopuolella ja se juontaja voi p.....le se ajaa aina vaan muka rallia(muistan sitä sun tätä) hei haloo on rallit menos NÄYTTÄKÄÄ KUVAA ENEMMÄN S.....NA
- Sasha Ikonen
ja peräti sykemittarin kanssa!!!!
- yle saa
seuraavan jyskälän rallin televisioinnin,koska toi maikkarin mainostelu meni vithuihksi...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h352875Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar1062671Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv302385Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.491904Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska141513- 321473
- 271389
Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1021203- 1771183
En vain unohda
Sitä miten rakastuneesti olet minua katsonut. Oliko tunteet liian suuria että niistä olisi voinut puhua.711025