Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ejakulaatio

Olen viiskymppinen mies kohdalleni on eloni aikana sattunut joitakin kertoja tämmöinen asia nimen ja tilanteen tiedän mutta onko kokemuksia tästä asiasta, melkoinen viilis sen jälkeen ja pitää kyllä touhuta kovasti et näin käy, mut ku muistelen niin kyllä touhusinkin.
22157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Dementia

Äänestä

Sain mahtavan ejakulaation kun minua hierottiin
eturauhasesta. Nestettä tuli kolminkertaisesti normaaliin nähden. Ja sen jälkeen tartti vielä päästä päälle. Tunne oli aivan sanoin kuvaamaton!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outo asia kirjoitti:

Olen viiskymppinen mies kohdalleni on eloni aikana sattunut joitakin kertoja tämmöinen asia nimen ja tilanteen tiedän mutta onko kokemuksia tästä asiasta, melkoinen viilis sen jälkeen ja pitää kyllä touhuta kovasti et näin käy, mut ku muistelen niin kyllä touhusinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu