Mies osoitti minulle, että hänelle on samantekevää olenko elävä vai kuollut.
Petti luottamukseni ja nautti joka hetkestä.
Luottamuksen pettäminen
3
1232
Vastaukset
- vonna
Joo no samanlailla kävi mullekki, että tuli ihan lutkamainen olo vaan tai jotain sellasta. Eka teki mieli kostaa. Onneks tajusin ensin vähän antaa tilanteen tasaantua, että ei taphatunut mitään pahempaa.. Perkeleen miehet.
- tiedän tunteen
Mistä ihmeestä tuollaisia ihmisiä sikiää?...
- kohta40vee
Useamman vuoden suhde takana, tiedossa, että edellisessä suhteessaan petti:tämän itse kertoi, mutta "halusi" muuttua ja luulin, että suhteemme perustuisi molemmin puoliseen luottamukseen. Nyt tuli ilmi, että mies pettänyt kohta vuoden selkäni takana saman naisen kanssa,säännöllisen epäsäännöllisesti. Asiaa selvitelty terapiaa myöden eikä mies osaa sanoa mitään syytää..niin vain tapahtui kerta toisensa jälkeen ikään kuin ystävyydestä. Suhteessamme kuulemma riittävästi seksiä ja minussa ei vikaa...miksi sitten? Ja mitä tehdä...joo..juokse ja kovaa...mistä voimaa tähän??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372320
- 551337
- 841313
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361266- 631191
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39914Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31751
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575