Aika vaikea valita vaan yksi... ;)
http://www.tune.fi/2007/08/03/kilpailu-mika-on-mielestasi-paras-ari-koivusen-kappale/
Kilpailu
7
351
Vastaukset
- kolahtaa
Sanos muuta.Pakon edessä mä ottaisin vaikka Stormwindin!Se on yks loistava monien joukosta.
- HMC
näyttää johtavan. Popilla pärjää. Jos ura ei urkene idols-mörön takia hevissä niin voisi helposti siirtyä poppiin tai poprockiin.
Arin omilla sivuilla kuitenkin on eniten kannatusta saanut Our Beast. Itse kallistuisin myös siihen vaikka olen ruvennut diggaamaan tosta HMC -biisistäkin. - ole Arin levyä
HMC kirjoitti:
näyttää johtavan. Popilla pärjää. Jos ura ei urkene idols-mörön takia hevissä niin voisi helposti siirtyä poppiin tai poprockiin.
Arin omilla sivuilla kuitenkin on eniten kannatusta saanut Our Beast. Itse kallistuisin myös siihen vaikka olen ruvennut diggaamaan tosta HMC -biisistäkin.Niin kummalliselta kuin se tuntuukin :)
Tottakai ne ketkä eivät ole levyä kuunnelleet vastaavat HMC kun eivät paremmastakaan tiedä.
Minusta paras on Stormwind. - totta tuo.
ole Arin levyä kirjoitti:
Niin kummalliselta kuin se tuntuukin :)
Tottakai ne ketkä eivät ole levyä kuunnelleet vastaavat HMC kun eivät paremmastakaan tiedä.
Minusta paras on Stormwind.HMC on hyvä biisi, mutta levyllä on parempiakin. Sitä ei vaan tiedä, jos levyä ei omista. :D
Minusta paras kappale on Fuel for the Fire. - sanat
ole Arin levyä kirjoitti:
Niin kummalliselta kuin se tuntuukin :)
Tottakai ne ketkä eivät ole levyä kuunnelleet vastaavat HMC kun eivät paremmastakaan tiedä.
Minusta paras on Stormwind.HMC on kyllä hyvä mutta mun lemppari on myös toi Stormwind-Arin ääni pääsee siinä todella oikeuksiinsa!
- HMC
ole Arin levyä kirjoitti:
Niin kummalliselta kuin se tuntuukin :)
Tottakai ne ketkä eivät ole levyä kuunnelleet vastaavat HMC kun eivät paremmastakaan tiedä.
Minusta paras on Stormwind.ettei kaikilla kyselyyn vastanneilla olisi Arin levyä;D
Olisikin mielenkiintoista tietää kuinka monen levyn omistavan tai muulla tavalla kaikkiin biiseihin tutustuneiden mielestä HMC on paras. Onhan se toki aika tarttuva ralli. - on levy
HMC kirjoitti:
ettei kaikilla kyselyyn vastanneilla olisi Arin levyä;D
Olisikin mielenkiintoista tietää kuinka monen levyn omistavan tai muulla tavalla kaikkiin biiseihin tutustuneiden mielestä HMC on paras. Onhan se toki aika tarttuva ralli.ja mun mielestä HMC sijoittuu sinne paremman puoliskon joukkoon. :D Tosin ykkössuosikki se ei mulla ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026558
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h874987Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1073238Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p313098Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262285Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191656Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961281Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391242Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311146- 48924