Kuinkas jellonanainen valloitetaan omaksi? Lahjomallako?
wanted: vinkkejä
9
2087
Vastaukset
- leijona*
iskee ainakin kun mies on rohkeasti oma itsensä..ei tarvii lahjoa..
- joku
jellonamuijat ei edes näe ihmisiä jotka on nobodyja. sun pitää olla somebody että sulla on chanssia
- ihastunut gemini81
Taisin jo tipahtaa nobody -karsinaan, kun jellonaa ei kiinnosta vastata edes tekstiviestiin. Tavatessa on kyllä heti iloisena halaamassa. Omistuistako?
- *leijona*
ihastunut gemini81 kirjoitti:
Taisin jo tipahtaa nobody -karsinaan, kun jellonaa ei kiinnosta vastata edes tekstiviestiin. Tavatessa on kyllä heti iloisena halaamassa. Omistuistako?
no jos itse en ole pahemmin jostain ihmisestä kiinnostunut en välttämättä vastaa viesteihin "hyvää yötä kaunokainen tai olet sulonen" tai muihin viesteihin missä on tuollaisia ihmeellisiä imarteluja varsinkaan jos lähettäjä on "perseennuolija" tyyppiä.
- sekoonnu
Taitava kaksonen menee täysin hukkaan uusavuttoman leijonan kanssa.
Hanki äkkiä joku muu tekevä tilalle.- taitaapi
juttu mennä tosi asiassa ihan toisin päin.
- tulikaan...
taitaapi kirjoitti:
juttu mennä tosi asiassa ihan toisin päin.
Ai että leijona uusavuton ja kaksonen se täydellinen, on kuule ihan toisin päin!!!
Ja mitä tulee hurmaamiseen, ole oma itsesi.
Kyllä leijona näkee läpi filmaukset, ei kannata näytellä sitä mitä ei ole.
Lahjomalla et leijonaa osta, typerä ajatus!!
Aitoa sen olla pitää!
- -:minna:-
Hyvä henkilökohtainen hygienia, rehellisyys tärkeissä asioissa, lojaalius, huumorintaju, halu pitää huolta ja ottaa vastaan huolenpitoa ... siinä jotain vinkkejä. Älä rajoita ja kahlehdi (tassu muuten heilahtaa), mutta ole tarvittaessa lähellä. Leijona on vahva, ole sinä vahvempi - ainakin henkisesti: leijonanainen haluaa MIEHEN, joka ei kuitenkaan ole pienellä itsetunnolla varustettu machoilija.
- jellonainen_
Lähesty varoen, herätä leijonan kiinnostus, älä hyökkää kuitenkaan suoraan päälle, ole huumorintajuinen ja saa leijona nauramaan :) Älä roiku perässä iilimatona vaan pidä leijonan mielenkiinto yllä olemalla hieman salaperäinen niin että leijona haluaa tietää enemmän...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 823263
- 922945
- 532212
Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201655- 191544
Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..81497Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein181395Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131351Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin351325Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61268