moi

moi ari olet kiva komea laula mulla lehvyä oot para
3226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

antaa kuvaa, että Ari fanit eivät osaisi suomen kieltä.

Hyvä yritys, mutta ei onnistu.

Äänestä
  • vain pisteitä ja viivan, niin sekin varmaan tulkittaisiin joksikin hyökkäykseksi Ari-faneja vastaan. Jo on itsetunto heikoilla!

    Äänestä

  • Vaikka kirjoittaisi kirjoitti:

    vain pisteitä ja viivan, niin sekin varmaan tulkittaisiin joksikin hyökkäykseksi Ari-faneja vastaan. Jo on itsetunto heikoilla!

    sinulla itselläsi jotain vikaa itsetunnossa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


e3<<3 kirjoitti:

moi ari olet kiva komea laula mulla lehvyä oot para

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu