Vakio 1 - Harava
Nro Ottelu
1. FC LAHTI - FC HONKA _X2
2. FC INTER - AC OULU 1X2
3. FC HAKA - FF JARO 1__
4. PP-70 - FC HLINNA 1X2
5. ROPS - KLUBI 04 1X_
6. TP-47 - PK-35 1X2
7. JJK - JIPPO 1__
8. VIFK - KUPS _X2
9. GBK - TPV __2
10. MIKI - MPS 1_2
11. FC KUUSAN - FCJ 1__
12. EIF - GRIFK __2
13. KRAFT - NORRVALLA 1X2
Keskiviikko-Jokeri: ei
Lauantai-Jokeri: ei
Hinta: 32,00 €
Tässäpä tämä rahavakio
9
586
Vastaukset
- theBET
...kiireessä räiskästy:
1. FC LAHTI - FC HONKA __2
2. FC INTER - AC OULU 1__
3. FC HAKA - FF JARO 1_2
4. PP-70 - FC HLINNA _X2
5. ROPS - KLUBI 04 1X_
6. TP-47 - PK-35 _X_
7. JJK - JIPPO 1__
8. VIFK - KUPS __2
9. GBK - TPV 1X_
10. MIKI - MPS __2
11. FC KUUSAN - FCJ 1__
12. EIF - GRIFK __2
13. KRAFT - NORRVALLA _X2 - Monariveikko
Kiitos ja näkemiin! Ihme juttu kertakaikkiaan.
- Vertsu
Mitä sielläkin oikeen tapahtuu kun teksti-tv:stä seuraa niin minuutin välein palaa "maalilamppu" 3-1, 3-2, 4-2
- --silak--
pelattu 25% vakioon. Totuus lähempänä 40% minä ainakin pelasin ykköstä, koska kyseessä oli järjetön ylikerroin ja piste. Aivan huippukierros oli jos pelas vain OA:n perusteella, katsokaa nyt 7 viimeisen pelin peliprosentteja ja vertailkaa vaikka mauge.nettiin niin ei voi muuta sanoa kuin että huh huh että vakioveikkaajat on yössä olleet täysin. Kierroksella muutama aivan helmi tulos mm. Hämeenlinna, GBK, NORVALLA, EIF, MIKI... Ite ainakin rakensin pelit näiden ylikertoimien varaan ja näyttäs siltä että lähellä on taas kunnon potti. Mutta ei nyt nuolasta vielä ja jääköön oma rivi kertomatta kun en sitä etukäteen tänne laittanut. Ette usko kuitenkaan.
- u.............................
vaikeeta toi vakio..................:)
- Monariveikko
Nuo "varmat" kusee ihan kybällä. Kaikki on kyllä sellaisia, että joukkueella on tasoa kääntää ottelu, mutta vaikeaa on saada edes yksi niistä kääntymään.
- .............
Monariveikko kirjoitti:
Nuo "varmat" kusee ihan kybällä. Kaikki on kyllä sellaisia, että joukkueella on tasoa kääntää ottelu, mutta vaikeaa on saada edes yksi niistä kääntymään.
GRIFK:n pitäis tehdä 3 maalia, samoin JJK:n ja TPV:n... Kyllä on taas erikoista hommaa, miks paremmat joukkueet eivät pärjää paskeampiaan vastaan?!?! :)
- yksi esimerkki
Monariveikko kirjoitti:
Nuo "varmat" kusee ihan kybällä. Kaikki on kyllä sellaisia, että joukkueella on tasoa kääntää ottelu, mutta vaikeaa on saada edes yksi niistä kääntymään.
vakioilla oma palstansa, joka on aika hiljainen nykyään. Joten sinne vakion tipsit narsistit.
- u...................
kusee kans omal lapul ja jjk..............muute ihan hyvin .........miki ja norvalla ja oulu...toistasex hyvin ......nippa nappa 11 oikein............
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614197Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653429Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541788Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251647Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2971422Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?132924Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235855en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115824Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe17791