Niin, siis kuka on Asko Kervinen?
Siis kuka on A.K?
14
1932
Vastaukset
- __________---
Katso alempi viesti. Myös googlen käyttö auttaa kummasti. Askolla löytyy sivutkin ja sieltä varmasti saat vastauksen kysymykseen.
- ...
Sehän on Kervisen Asko jota vastaan on perustettu salaliitto. Salaliittoon kuuluvat kaikki jotka ovat eri mieltä Askon kanssa ja niitähän riittää. Kannattaa varoa mitä sanoo tai Asko tekee kantelun... The truth is out there...
- anonyymin takaanta
jospä menisit kertoon ton suoraan Askolle kasvotuste? helppo täällä rääkyä!
- ookkii...
anonyymin takaanta kirjoitti:
jospä menisit kertoon ton suoraan Askolle kasvotuste? helppo täällä rääkyä!
emmä taida viitsiä, tekee vielä kantelun...
- suulla....
ookkii... kirjoitti:
emmä taida viitsiä, tekee vielä kantelun...
ei mitään pelättävää minkään suhteen jos et itse haasta.....ak huumoorintajuinen suoralelkäinen tyyppi ja loistava heppu muutenkin!
- annan ääneni
v
Kotkan kaupungin valtuuston, yksi eniten ääniä saanut edustaja.
Mikäli merkit paikkansa pitää niin ilmeisesti valitaan ryhmästänsä, kaupungin hallitukseen.- ainakaan
saatais kerrankin perusteltuja päätöksiä meitä kaikkia koskeviin päätöksiin!
- Ääntä ei voi antaa
!!!!!!!!!!!!
- ja toisekseen
Ääntä ei voi antaa kirjoitti:
!!!!!!!!!!!!
ak jos heittää repun selkään ja kirjautuu kotkan puolelle ni homma pelaa!
- Tervetuloa Kotkaan
Ääntä ei voi antaa kirjoitti:
!!!!!!!!!!!!
Useampikin puolue varmasti hankkii Askolle asunnon.
- kävis
Tervetuloa Kotkaan kirjoitti:
Useampikin puolue varmasti hankkii Askolle asunnon.
demareille entistä heikommin hihii jos ak raapis niiltä ääniosuutta hiphei ja hoihii!
- joka
tehnyt pientä oikeushistoriaa tuomalla ns. livenä tapahtumia julkisuuteen kotkan kähmijöistä!
- varmasti
A.K.tivisti
- kyllähän...
vain tosi aktiivinen pystyy tuohon samaan mihin Kervinen....hmm,,itse en ainakaan kykenisi alkuunkaan vastaavaan, ei olis tietoa eikä taitoa eikä juuri rohkeuttakaan moiseen! Hattua nostan Kerviselle koska tiedän että vain harvat pysytyvät puolustautumaan ja toimimaan tosipaikan tullen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p475505Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "612436Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella181900Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1461773- 171635
No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol361622Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5141881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome181125Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771098Joutuuko Suomi24-palvelu taas oikeuteen ?
Nämä Purraa ja Perussuomalaista johtoa pedofiilian suojeliana pitävän kirjoittajan viestit eivät vain poistu täältä. Se2281089