sinä kahden lapsen kenties yksin huoltaja äiti taas nykyään. Älä lähettele viestejä enää hellulleni, niinku teit lauantai iltana. Hän ei halua vastata sinulle.
sinä yksinhuoltaja
ksnfbksmnfbc.-
82039
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Voi kiesus... Eikö se sun hellu osaa ite ottaa asiaan kantaa ku sun pitää ihan yleisesti kirjotella...
mitenkäs muutenkaan, kun se nainen ei näköjään muuten tajua.
tämä yh asuu raahessa??
lähettelee viestejä ja soittelee tälle yh äiskälle sun selän takana asiassa aina kaksi puolta :) ei millään pahalla...
selkäs takana ja touhuilee älä ole sinisilmäinen näyttää niin viatonta naamaa tällasia ne miehet on ;)
Mun mielestä asia menee näin: Jos suhde on kunnossa, ei siihen mahdu kolmatta osapuolta. Ja jos tämä yh häiriköi miestäsi, pitäisi sun miehen tehdä asiat selviksi tälle ihmiselle, jotta se loppuu. Jos ei tee sitä, jotain teerenpeliä on jutussa mukana sun miehesikin puolelta, se on varmaa. Vaikeneminen on sama asia kuin myöntäminen.
vastata tälle naiselle. kysyi minulta mitä hän tekee. pyysin kohteliasuutta vastamaan kysymykseen mitä kuuluu. hän päätti olla vastaamatta.
Mun mies olis ottanu härkää sarvista ja sanonu suoraan sille naiselle ettei kiinnosta, hän on varattu.
Niin varatut yllensä tekee!
Miksi se muuten turhaan olettelis se yh. nainen jotain?