kuinka monella teillä on ollut kuukautiset mutta olette olleet raskaana?onko yleistä
RASKAANA ?JA MENKAT
OUU22
5736
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
harvinaista.ja kuulemma heille jotka sattuu,niin menkat ei oo yhtä runsaat ku normaalisti ois.tosin on varmaan olemassa (kuitenin harva) tapaus,että menkat on tullut kerran ihan normaalisti vaikka raskaus onkin alkanut.mutta sen jälkeen ei voi kuulemma tulla normaalit,runsaat vuodot enää!
aikana, suht niukkoina. Ja ihan asiantuntijan suusta kuultua, asia EI ole suinkaan mikään harvinainen, kuten ed.vastaaja antaa ymmärtää!!!!
kyllähän sitä sattuu että menkat tulee,mutta fakta on,että se on todella harvinaista! oma terveydenhoitajakaan ei ollut koskaan törmännyt vastaavan tapaukseen.ja kun minä tästä asiasta kyselin,hän sanoi että sattuuhan niitä,mutta ovat todella harvinaisia.joten ihan oikein se edellinen antoi ymmärtää!
se ole todellakaan harvinaista.Itselläni tuli menkat ihn normaalina ihan viimesille asti,samoin kävi myös tädilleni.
Mulla tuli menkat ollessani raskaana.. ja viikon päästä siitä tulikin sitten keskenmeno...
Oli aika rassaavaa..
Toivotaan sinulle kaikkea hyvää.