Terve, olen seurustellut tyttöystäväni kanssa jo muutaman kuukauden ja seksi on aivan mahtavaa. Tyttöystäväni nauttii todella seksistä ja haluaa sitä kokoajan enemmän ja enemmän, mutta mistä johtuu ettei hän koske penikseeni? En halua toista tietenkään painostaa siihen eikä kyseessä ole sellainen tilanne että penikseni olisi niin pieni ettei sitä edes löydä. Ihmettelen vaan että mistä moinen johtuu. Onko kellään kokemusta samasta asiasta?
Tyttöystäväni ei koske penikseeni?!
Miksi ei???
62649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mitä tarkoitat? sitäkö et tyttösi ei halua koskea kädellä vai suulla jos jälkimmäinen niin kannattaa odottaa rauhassa ja edetä pikku hiljaa ootte kumminkin olleet niin vähän aikaan vielä yhdessä Naisia ei kannata painostaa se tuo vaan pitempi aikaisia paineita jokainen meistä on erillainen mutta saat varautua siihenkin että tyttösi ei halua koskea olenkaan sitten teidän täytyy keksiä jotain muuta. mutta tsemppiä teille.
siihen voi liittyä montakin juttua, mutta omasta (nainen)kokemuksesta voin sanoa että olen sen verran ujo että en esimerkiksi yksinkertaisesti uskalla antaa suuseksiä poikaystävälleni vielä, käsin kyllä.. mieleni tekisi kovasti mutta kun hetki koittaa niin jotenkin vaan en uskalla :) no ajan kanssa kaikki..
Tyttöystäväsi teeskentelee pitävänsä naimisesta. Todellisuudessa hän ei sinusta kiihoitu, tyydyttää vain itsesi avullasi. Taitaa yrittää saada sormukset ja pari lasta ja omakotitalon sitten loppuu seksi. Toki sitä ennen hänellä on ehtinuyt päätä särkeä moneen kertaan aj raskausaikana vaikka mitä vaivaa..
Sellainen nainen, joka haluaa miestä, tarttuu kyllä penikseen käsin ja suulla. Näissä naisissa on suuri ero. Oikeasti halukkaan naisen kanssa lemmiskely on ihan eri maailmasta! Sellaisen naisen kanssa vasta seksi on taivaallista, eikä sitä tarvi kerjätä!
Mä olen kans sellanen tyttö joka ei koke mieheni kaluun. Tai siis nyt alkaa pikkuhiljaa tuntua siltä että ehkä saatan vaikka kokeilla. Ollaan seurusteltu puolitoista vuotta ja nyt vasta ekaa kertaa otin sen käteen. Ihan pikkuisen vain. Mies vähän siinä avitti. Heh! Lapsikin ehdittiin tekemään ennen kuin tämä tapahtui. Niin että kyllä sitä joskus joutuu odottelemaan.
Kannattaa puhua asiasta naisesi kanssa. Ei saa painostaa. Se ei todellakaan toimi. Tue naistasi ennemmin ja pikkuhiljaa suostuttele siihen. Ensin jos saisit edes tyttöystäväsi laittamaan kätensä siihen. Mitään muuta et voi vaatia eka kerralla. Kyllä se ajan kanssa alkaa sitten sujua. Niin ja anna naisellesi aikaa tottua ajatukseen. Hätiköiminen ei ole hyvä juttu. Säikäytät vain tytön ihan turhaan.
Ehkä joskus sitten uskaltaa ottaa suihinkin kukaties.
Voithan ostaa naisellesi niitä hyvän makuisia liukasteita ym. Ja kokeilla niitä ensin muuhun ruumiin osaan esim vatsaan tai niskaan ym. ja sitten siirtyä sinne alapäähän.
Itse ajattelin kokeilla sitä. Koska suihin ottaminen on mullekin hivenen vaikeaa.Ei todellakaan olla vielä kokeiltu. Jospa sitä pienen esileikin jälkeen uskaltais jo kokeilla kun jännitys hieman laukeaa.
Yksi teoria on tämmöinen: Naisesi ei koe esileikin aikana ja ainakaan sen alussa viimeisen päälle tarpeelliseksi sitä, että sinä puuhastelet vain siellä hänen alapäässään. Hän odottaa sinulta kokonaisvaltaisempaa hyväilyä jne...kunnes vasta sitten....
Eli, hän ei näin ollen myöskään tajua, että sinun (miehen) värkkin hyväily voisi olla tärkeää sinulle psyykkisesti ja fyysisesti.
Jeesus kun tämä kuulostaa nyt tyhmältä!!!
Mitä naisesi sitten tekee? Mihin hän sinua koskee?
Osaako hän mitään ja haluaako oppia? Onko estoinen jne... Tyhmältä hän ainakin vaikuttaa, sorry!
Hyväile sinä häntä niin kuin hän sinua... Pese kalusi niin että hän varmasti tiedostaa sinun peseytyneen. Älä kuitenkaan mainosta asiaa. Juota hänet vaikka pikkuhuppeliin Huom. PIKKU... (ai niin, täällä ei saa yllyttää:) ja ohjaa sitten hänen kätensä oikeaan osoitteeseen vaikka vain hipaisemaan. Älä pakota, äläkä juovu itse!
Mua suututtaa sun puolestasi! Pysy sinä rauhallisena ja harkitsevaisena, tee tästä asiasta itsellesi kiihottava leikki! Nakita naisesi vapautumaan. Toivon että saat palkkiosi joskus.
Saako hän koskaan mitään oikeaa todellista tyydytystä? Jääkö hän aina himojensa kahleisiin? Eikö hän tyydyttämättömänä, hurjana himosta kerkiä ajattelemaan lainkaan sinun nautintoasi? Tulipa vaan mieleeni!