Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Väriä elämään..

Hei minä puoliposlari nainen ja sain päähäni että haluan värjätä tussun..näin yhdessä pornoelokuvassa jossa oli värjäilty karvoja..ihan raidoille laitettu..Yhdellä naisella oli punanen sydän..Voiko tavallisia hiusvärejä käyttää..suomessa ei viissiin ole tussusalonkeja vielä?
2491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nii käytäis ostaan värit ja värjättäis kummaltaki
minkä väriset ne on nyt?
hehee

Äänestä

en sen kummemmin kommentoi sinulle mutta halutais värjätä ja ihan oman miehen kanssa jos nyt löytyy väriä joka tarttuis..Eli löytyykö väriä joka tarttuu..nimittäin polyä on kokeiltu ja tulos oli heikko:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


karvanen kirjoitti:

Hei minä puoliposlari nainen ja sain päähäni että haluan värjätä tussun..näin yhdessä pornoelokuvassa jossa oli värjäilty karvoja..ihan raidoille laitettu..Yhdellä naisella oli punanen sydän..Voiko tavallisia hiusvärejä käyttää..suomessa ei viissiin ole tussusalonkeja vielä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu