maksaessaan sakkonsa valtuuston opetukseen myöntämistä varoista.
Valtuutetut herätys !!!
Koululautakunta ylitti
10
711
Vastaukset
- ei pitäs olla
noin välinpitämättömiä.
Että opetusmäärärahoilla annetaan lautakunnan hurvitella mielinmäärin.
Ensin rötöstellä ja sitten tuomitut sakotkin
toisten pussista maksaa. - voi myöntää määrärahoja
eri tarkoituksiin.
Sakkoihin ja korvauksiin ei ole valtuusto myöntänyt senttiäkään.- oot vielä
heiltä vailla.
- vastausta itsellesi
kuudessa minuutissa.
Etkö tosiaan parempaan pysty?
Tee nyt äkkiä uusi avaus ja siihen pikapikaa uusia omia vastauksia!- on mutta
j.jussiW-T kirjoitti:
Onko sinulla IP-tunnuksen paljastin käytössä?
sulle ei juoruta.
- ongs sulla
j.jussiW-T kirjoitti:
laitteita.
laittomia laitteita.
- vähän noita
j.jussiW-T kirjoitti:
Onko sinulla IP-tunnuksen paljastin käytössä?
viestejä, aikoja ja seuraavaa avausta!
Luuletko, että joku on koko ajan kyttäämässä, että ehtii heti vastaamaan toisen kirjoitukseen? - on totta
vähän noita kirjoitti:
viestejä, aikoja ja seuraavaa avausta!
Luuletko, että joku on koko ajan kyttäämässä, että ehtii heti vastaamaan toisen kirjoitukseen?mutta ymmärtääkö jussi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1462479Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot96994- 64871
- 60733
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18667Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637