Tervehdys.
hommasin sprint rs:n ja myyjäliike sanoi et siitä kuuluvat kolinat ja rohinat kuuluvat ominaisuuksiin.! elikkäs että onko pieni karkealta kuuluva ääni normaalia? Tuntuu kuin olisi lisääntynyt mut taitaa vain kuulua korvien välistä. kokemuksia???
kolina
harhojako
2
1176
Vastaukset
- on huomannut
että sulla kolisee ja rahisee korviesi välissä, niin mitä suurimmalla todennäköisyydellä ne ovat myyneet sulle myös pyörän joka kolisee ja rahisee. Kumman veikkauksen arvelisit olevan totta, vaiko kenties molempien?
- trumpan huoltaja
Kyllä se on taivaan tosi juttu että triumphin käyntiääni on kuin olisi pieniä kiviä moottorissa.Kuuluu asiaan.
Ei voi verrata japsipyörään.Jos haluaa siististi
käyvän moottorin niin pitää käydä hakees se japski.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057361
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985243Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253441Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352534Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3421472Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?541314