Paljonko maksaakaan puolen litran kossu pullo?
KOSKENKORVAN HINTA?
10
4576
Vastaukset
- maksaa
lasipullo 9,35 ja muovipullo 9,99
- olla niin
saatanan TYHMÄ IHMINEN että kirjoitat tänne ja kysyt tuollaista idiotiaa???
Katso Googlesta, SENKIN AIVOKÄÄPIÖ!
Niin mekin teemme. Miksi MEIDÄN PITÄISI KATSOA TUO ASIA PUOLESTASI?
Ja yksi hyväkäs IDIOOTTOKAVERI lipsui ja kertoi tuon hinnan sinulle.
Tyhmempi kuin sinä, on vielä hän, joka tuossa äsken vastasi.- tietoa tietoa
Maksaa miljoona markkaa.
olinko nyt kaikkein tyhmin? - kiitos kiitos
Oi KIITOS näistä ihanista sanoista minulle, IDIOOTTIKAVERILLE, joka annoin alkuperäiselle kysyjälle tarvitsemansa kossun hinnan. Se niin tämmöisen jo keski-ikäisen naisen sydäntä lämmittää kun saa noin ihanaa palautetta.
- oikean tiedon
Googleko antaa aina oikeaa tietoa?
- hinnassa
oikean tiedon kirjoitti:
Googleko antaa aina oikeaa tietoa?
Google kyllä antaa oikean tiedon:
http://www.isokaato.com/hinnasto/
Sen sijaan: mikä IHME takaisi oikean tiedon täällä keskustelupalstan jonkun yksittäisen kirjoittajan vastauksessa? Siinähän kuka tahansa voi kirjoittaa mitä tahansa. Sinä ajattelit nyt täysin nuinkurisesti! Kirjallisia lähteitähän pitää voida verifioida. Sinulla on äärimmäisen huono medialukutaito. - ja siksi tiedänkin
hinnassa kirjoitti:
Google kyllä antaa oikean tiedon:
http://www.isokaato.com/hinnasto/
Sen sijaan: mikä IHME takaisi oikean tiedon täällä keskustelupalstan jonkun yksittäisen kirjoittajan vastauksessa? Siinähän kuka tahansa voi kirjoittaa mitä tahansa. Sinä ajattelit nyt täysin nuinkurisesti! Kirjallisia lähteitähän pitää voida verifioida. Sinulla on äärimmäisen huono medialukutaito.että kossupullo maksaa miljoona markkaa.
- taas näitä
Onneksi alkuperäinen kysyjä sai oikean tiedon ennen tämän kärttyisen teinin hyökkäämistä palstalle. Tännekkin pitäisi saada jokin varma ikäraja ettei 15-vuotiaat "kovikset" (lue: räkänokat) pääsisi purkamaan pahaa oloaan tänne. "Yhyy sain kokeesta kutosen ja äiti ei välitä ja opettajat kiusaa mua koulussa, pitää mennä purkamaan oloani ja ahsistustani palstoille, yhyy minulla on NIIN vaikeaa!"..
- tuollainen
taas näitä kirjoitti:
Onneksi alkuperäinen kysyjä sai oikean tiedon ennen tämän kärttyisen teinin hyökkäämistä palstalle. Tännekkin pitäisi saada jokin varma ikäraja ettei 15-vuotiaat "kovikset" (lue: räkänokat) pääsisi purkamaan pahaa oloaan tänne. "Yhyy sain kokeesta kutosen ja äiti ei välitä ja opettajat kiusaa mua koulussa, pitää mennä purkamaan oloani ja ahsistustani palstoille, yhyy minulla on NIIN vaikeaa!"..
idioottikysymyksiä puolusteleva täällä.
- MOI :D:D:D:D:D
oikean tiedon kirjoitti:
Googleko antaa aina oikeaa tietoa?
maksaa täälä 5.67 :D:D:D:D: tule osta halpa känni
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996204
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv993082Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302902Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262145Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?911079Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311006- 48784