http://www.korhola.com/html/?id=1330&limit=z
Hassin kommentti, enhän minä vaan muut...taistolais liturgiaa alkaa kohta tulemaan. Katsokaapa vain hassia
Alamme maksamaan Hassiveroa
6
322
Vastaukset
- näin on aina ollut
On korkea aika muuttaa tasa-arvon tulkintaa. Ei enää yhtä monta miesta ja naista sinne ja tänne vaan pätevät! Hassit ja Hautalat sotkevat enemmän kuin kymmenen miestä ehtii selvittää.
- syylliset
Mitä se Hassi yksin voisi.
PÄÄ syylliset on valtakirjan antaneet piipittäjä äänestäjät, jolla käsityskyky on, mitä on. Kallista.- 1Pasifisti
Kioton sopimus oli eduskunnan yksimielisesti hyväksymä. Asia meni läpi ilman äänestystä.
http://www.eduskunta.fi/faktatmp/utatmp/akxtmp/ptk_56_2002_p.shtml#kohta_linkki4 - Pasifistit armeijaan
1Pasifisti kirjoitti:
Kioton sopimus oli eduskunnan yksimielisesti hyväksymä. Asia meni läpi ilman äänestystä.
http://www.eduskunta.fi/faktatmp/utatmp/akxtmp/ptk_56_2002_p.shtml#kohta_linkki4Vihreät ovat tulleet erittäin kalliiksi tavallisille suomalaisille veronmaksajille. Nämä pasifistit ja sosiaalituilla eläjät rahoitetaan tavallisen kansan verovaroista.
- alkaa tulemaan
1Pasifisti kirjoitti:
Kioton sopimus oli eduskunnan yksimielisesti hyväksymä. Asia meni läpi ilman äänestystä.
http://www.eduskunta.fi/faktatmp/utatmp/akxtmp/ptk_56_2002_p.shtml#kohta_linkki4Kun aletaan penkomaan oikeat suomen syöjät esiin.
Niin...eihän nyt hassi...van pate ja esko, ja muttei satu.
Huvittava vihreä puolustelu, jokin muu paskansi satun housuihin.
Eihän nyt meitin satu semmoista tee. - vastuuseen
alkaa tulemaan kirjoitti:
Kun aletaan penkomaan oikeat suomen syöjät esiin.
Niin...eihän nyt hassi...van pate ja esko, ja muttei satu.
Huvittava vihreä puolustelu, jokin muu paskansi satun housuihin.
Eihän nyt meitin satu semmoista tee.Satu ja Heidi tekevät kotitalouksien elämän kalliiksi.
Maaseudulla ei voi enää köyhä elää, kun energiaverot nousevat törkeästi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648