Kuulin kaverin kaverilta joka oli Saipaanrannassa katsomassa peliä niin Kivenmäki sai pahan laatuisen polvivamman. Ei treenaa niin näin käy.
Kivenmäki sivussa koko vuoden??
SALIBANDYMAN M43 ÄSSÄFANI/I...
9689
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Jatka samaa rataa, niin saat tosi paljon ässäfaneja ystäviksi. Tarkoitan että kun nimimerkkihuijari kirjoittaa paskaa niin siihen et usko enää itsekään. Nautit vaan pirusti kun saat ärsyttää. Toivottavasti sinuakin opettaa joku. Muista sana OPETTAA
Älä nyt hyvä mies ala täällä uhkailemaan ketään, siitä ei hyvää seuraa. Pistä itse vähän ajatellen. Luen säännöllisesti jatkoaika.comia ja huomasin että kirjoittelet sielläkin täyttä paskaa. Eilen illalla kopioit sinne tekstejä täältä. Siinä vasta tosifani nimimerkillä ässäfani?
Minä en uhkaile. Kiitti nyt kuitenkin kannustuksesta. Vai kirjoitan minä paskaa. Tämä vaan innostaa lisää olemaan ässäfani. Jos näät autoni, niin minä tosiaan uskallan olla ässäfani. Entä sinä. Kiitos vielä kerran.
Herää nyt jo ja lakkaa kirjoittamasta tänne ässien sivulle, kun kirjoitat täyttä paskaa. Olet niin pelle kun vaan pelle voi olla. Häivy vittu täältä ja vähän äkkiä vääristelemästä tietoja. VOI VITTU.
Perättömien juttujen kirjoittamisesta ja vielä toisen nimimerkillä voisi joku jo nostaa jutun.
Niin siis mistäs vitusta sä oot tämmöstä kuullu??
"kaverin kaverilta" juu morjes ja hyvää päivää ja vedätkö vitun päähäsi(?)!
Ei välttämättä reenaa mutta tarkottaako se automaattisesti sitä että on koko kauden sivússa?
Juu mäkin kuulin kuulin kaverin kaverin kaverin kaverin kaverin kaverin kaverilta että teemu selänne olis tulossa ässiin.
Ja muuten vittuako kukaan ylipäätään viittii peluuttaa ykkös-staraansa jossain VITUN harkkapeleissä?? Näin siinä sitten voi käydä pahimmassa tapauksessa siis JOS on tapahtunut eli koko VITUN kauden poissa jonkun VITUN harkkapelin takia..
Fakiiri joutu jo kerran tappelemaan ku muu jengi on niin vitun paskahousuja. Ja nyt käy näin ja kuka on antamassa palautetta? EI VITTU YHTÄÄÄN KETÄÄN perkeleen persekari koita ny jumalauta hommata joku muu siis kuka tahansa muu kuin se helvetin reunanen! Onko liian ylivoimaista? Etkö osaa? Totta vitussa kivenmäki "poraa" jos hypitään silmille ja haluaa jonkun puolihullun nyrkkisankarin suojaamaan selustaansa.
Vittu mitä touhua!!!!
Ei nyt näin kännissä ajksa liika kirjottaa joten jätetään näihin sanoihin ja näihin tunnelmiin.
PERSEKARI SILMÄ KÄTEE JA KOITA TAJUTA JOSKUS TILANNE MUUTENKI KU MAALIVAHDI KANNALTA. Emme elä enää 90 luvulla jolloin ei ongelma konkretisoitunut yhtä räikeästi!
Vittu mitä touhua!
SAATANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
löytyyks sult viel sitä samaa kamaa mitä oot näköjään ite vetäny ? ps.rauma rules
ässien osioon huume päissään.
Ilman lukkoa rauma olisi pelkkää ilmaa satakunnassa. Tai no oikeastaan vaikka lukko on olemassa niin rauma on silti pelkkää ilmaa satakunnassa.
Voisitko mennä takaisin lukko-osioon.Raumalaisia ei täällä kaivata.