Onko kellään tietoo saako joukkue vahvistuksia tänään Klubilta . Joukkue on pahassa pulassa säilyäkseen ykkösessä ja luulis et Klubi haluaa et sen farmijoukkue pelais enskaudellakin ykkösessä. Kiitti tiedoista jos niitä löytyy.
Klubi-04
9
403
Vastaukset
- Ja kysy perkes
Vittuako mariset,ota selvää asioista kusipää
- snadiskidi
anna puh numerosi jos olet alanmies ja tietäjä mä mielellään otan vastaan tietäjien vinkkejä sä tosin taidat tietää ainostaan et täti olis setä jos sillä olis munat.
- Pojulla vaihtoaika aiheellista
snadiskidi kirjoitti:
anna puh numerosi jos olet alanmies ja tietäjä mä mielellään otan vastaan tietäjien vinkkejä sä tosin taidat tietää ainostaan et täti olis setä jos sillä olis munat.
Jos setä tai tätis ehtis vaihtaa pikkuselle
vaipat,tais tulla pojulle housuihin - snadiskidi
Pojulla vaihtoaika aiheellista kirjoitti:
Jos setä tai tätis ehtis vaihtaa pikkuselle
vaipat,tais tulla pojulle housuihintoukohousu katooon pesispeliä Haapajärven Kiilat -Alajärven Ankkurit . Siellä junttit voi huutaa ja patsastella.
- Tyypillinen vaippahousu
snadiskidi kirjoitti:
toukohousu katooon pesispeliä Haapajärven Kiilat -Alajärven Ankkurit . Siellä junttit voi huutaa ja patsastella.
Hehhehheeheeeeee.eeeee.e
- rick nash
16 Abid Feras
5 Arajuuri Paulus
7 Bäckman Jani
6 Halonen Mikko
21 Hetemaj Mehmet
12 Johansson Mika
20 Kivistö Nicolas
15 Pelvas Akseli
9 Sormunen Kalle
22 Sumusalo Mikko
18 Taylor Daniel
eli ei vahvistuksia...- snadiskidi
hyvä tieto ei kannata satsata tohon kohteeseen ...
- Ja setääs kans
snadiskidi kirjoitti:
hyvä tieto ei kannata satsata tohon kohteeseen ...
Jos saisivat pojun vaipat vaihdettua,heehheeee...
- Ootte te hauskoja
Ja setääs kans kirjoitti:
Jos saisivat pojun vaipat vaihdettua,heehheeee...
mutta klubi häviää 1-2
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2654364Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653546Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591869Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251746Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991462Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?134995Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18909Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235869en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115867