Yritin kirjoitella saitille aikaisemmin. Koskaan ei kirjoitukset menneet perille. Koneessani on Norton Internet security 2003. Olen pitänyt sitä päällä normaali asetuksin. Näköjään se estää kirjoittelun tänne. Antakaa vihjeitä, miten konffata ko ohjelma, sillä en halua ottaa sitä pois päältä aina, kun kirjoittelen tälle saitille.
About "testi"
pape
6287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Mulla on sama Nortoni ja samoja ongelmia! Otin just Tietosuojaohjelman pois päältä! Katotaan tuleeks tää viesti perille?
Yritin vastata sulle jo monta kertaa aiemmin, mut mun viesti ei tuntunut ilmestyvän näille sivuille millään?! Muutin ensin niitä Tietosuoja asetuksia "höllemmälle" mut ei tuntunut auttavan, oli pakko ottaa koko Tietosuojaohjelma pois käytöstä ja nyt tuntuu toistaiseksi pelaavan!
vielä, mikä oli se toiminto, minkä poistit.
Oma mieleni on jumissa, sillä olen kokoajan käyttänyt englanninkielistä käyttistä, ja ohjelmia. On joskus vaikeaa tietää, mitä toimintoja tarkoitetaan, sillä käännös Suomenkieleen on yleensä täysin käsittämätön.
Eli minkä toiminnon poistit Internet Security:stä
Kiitos
Privacy Control? Lueskelin vaan tota pakkausta missä olen ostanut ton Internet Securityn. Mulla kun itellä on toi Suomenkielinen versio.
on Privacy Control pois päältä.
Ei ole tähänmennesä auttanut Controllin
pienentäminen.
On näköjään Norton Internet Security ohjelma, joka mättää. Hommasin ko ohjelman verkon kautta joten en saanut printattua manuaalia.
Eipä vaan tule luettua ohjelmaan sisällettyjä ohjeita kyllin tarkkaan.