audi 100 2.3 jakopäänhihnan vaihto

Mistä saisi ohjeita jakopäänhihnan vaihtoon ko. autoon?
2441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Homma ei ole vaikea jos olet touhunnut autojen kanssa. Mutta tarvit erikoistyökalun jolla lukitset alasiivan paikoilleen jotta saat siivapyörän pultin auki voi olla erittäin lujassa.

Äänestä
  • Aivan.Ainut ongelma oli juuri siipipyörän lukitseminen paikoilleen.Onnistui lopulta ilman erityiskaluja.Kampiakselin pultti oli liimalla.Panin myös.Onko normaalia?Kiristys 40Kiloa???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tumpelo kirjoitti:

Mistä saisi ohjeita jakopäänhihnan vaihtoon ko. autoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu