Siinä illan vitutusveto,en tarkastanu mitään kokoonpanoja ja sama ketä siellä heiluu,mutta derbyssä 3,2 on liikaa ja 6e siihen laitetaan!Lahti jumalauta päästää vielä tasoihin yliajalla,no näitä sattuu ja ku usein sattuu ni tottuu...:D
Tais muillaki palstalaisilla olla heikohko päivä?
Tais muillaki palstalaisilla olla heikohko päivä?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Rahaa olisi tullut kolme kuorma-autollista, mutta JJK pilasi kaiken , paskahousuja koko remmi !
Melko heikosti on mennyt. Mukana roikutaan voiton syrjässä vielä kuitenkin Aalesund-Tromsö tuplalla.
Oli kyllä yllättävää paskaa.Ite en onneksi koskenut,mutta mielenkiintosta että kaverin punasen jälkeen heti tasataan puntit omalla viisastelulla..:D
Muutenkin ykkönen tänä kesänä näköjään vahvasti tasureille,nousihan pk35 tänään alivoimalla ropsin vieraana!Tasureita kun ei lapulle viiti laittaa,ei voi jännittää kummankaan puolesta :))
Loistava päivä:
16' Lyn [0 - 1] Lillestrom
6' [0 - 1] O. Occean
Huomenna uutta koukkuun!
Voi vittu jos joku on sunki vihijeetä pelannu
niin saa kyllä kattella hyvän työpaikam että
saa pelimenot maksuun.PAINU VITTUUN TÄÄLTÄ
PALSTALTA!!!!!!!!!!!!!!!!!
tennispeli osuu.
America - Jaguares (1x2) 1 1.70
New York Red Bulls - Toronto FC (1x2) 1 1.65
Ana Ivanovic - Nadia Petrova (12) 1 1.45
Viborg FF - Brøndby IF (1x2) 2 2.10
Kokonaiskerroin 8.54
että muutkin osuu.
Cobreloa - La Serena
1
1.40
América - Jaguares Chiapas
1
1.75
New York Red Bulls - Toronto FC
1
1.70
Petrova, N - Ivanovic, A
2
1.48
Stabæk - Start
1
1.65
5:n yhdistelmä 10.17
"Voi vittu jos joku on sunki vihijeetä pelannu
niin saa kyllä kattella hyvän työpaikam että
saa pelimenot maksuun.PAINU VITTUUN TÄÄLTÄ
PALSTALTA!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Eikös koulu ala huomenna?Ja eipä sitä hyvää työpaikkaa tarvi jos pitää 30e hävitä viikossa.Parin tunnin palkka hei!:) Pelionnea sulle ja laita vihjeet näkyviin jos osaat.Jos sattuu viikon vedot olee tappiolla niin kertoo jotain sun käsityksistä...Montako ihmistä tiedät jotka voittaa vedonlyönnillä joka viikko?Niin ja peesaaminen on ihan oma valinta,en itsekkään peesaa täältä ketään.Korkeintaan teppo ja monariveikko taavetti,heiltä joku kohde löytyy!
Ps.huomenna tulee uudet vihjeet taas jossain vaiheessa,vie pullot kauppaan ni pääset peesaamaan :))