naton ja usan vs. suomen välillä!
ei mikkään salaisuus!
USAn tukikohta mikkeliin
3
263
Vastaukset
- Avoimuus?
...
- neni lupaan ilman kansan ym.
Hyväksyntää! Kääriäinen! ja Häkämies on samalla linjalla! mutta liikaa jo pimennossa!
jos asiaa olisi heti uutisoitu,, olisi kepu lentänyt vittuun hallituksesta.
entäs nyt jos totuus paljastuu!
Natosalailu ja tukikohtahanke on liian paksua Suomen kansalle, Media on vaiennettu kansallisen edun perusteelle ja porvarillinen media mieluusti peittelee tämän.
Kysymys kuuluukin kuinka porvarihallitus tämän sotkun meinaa julkaista! Sillä päitä putoo jos seuraava Presidentti on natovastainen!
Vanha glassinen konsti on että puolustusvoimat ottaa Mikkelin uudelleen käyttöön ja ilmoitaa sitä laajennetun ja korjatun ja että suomi tarvitsee nykyaikaista lento/ohjustukikohtaa juuri itärajalla!
Suomen kansan rahaa on vain palanut arvion mukaan 400 milj euroa! Saatanan iso raha
maanalaisen Norrad-kopion rakentamisesta mikkeliin!
Älä siis yhtään ihmettele vaihka Katainen söikin veroale lupauksen.. rahareikäkin on nyt paljastunut!
Samalla Suomeen on saatu ydinasekohde!
- Mikkelissä..
poikisi varmaankin lisää työpaikkoja tänne savoon. kannatetaan ideaa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678