XC 90 koeajo

On todella vaikea päästä koeajamaan XC 90:stä.
Mistähän päin lähtis kyselemään.
Onko jollain jo kokemuksia XC 90;stä?
Onko toimivampi AWD kuin XC 70:ssä.

Mikä on huommattavasti parempaa kuin XC 70:ssä?

Olen tosi kiinnostunut vaihtamaan BMW:een Volvoon.
2428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tämä viesti on kusetusta. Samalla tavoin minä voisin kirjoittaa ja väittää, että olen tosi kiinnostunut vaihtamaan 430 Mersuni Nissan Primeraan.
Paitsi jos kirjoittaja on vaihtamassa tosi tykkiä eli 315 bemaria vm.1980, uuteen Volvoon. Väliraha 70t EUR:

:))

Äänestä

Ei kukaan täysjärkinen voi olla kiinnostunut BMW:n vaihtamisesta Volvoon! Nämä kaksi merkkiä ovat aivan toisilta planeetoilta. BMW edustaa sitä mihin jokaisen automerkin tulisi pyrkiä. Joten olet vaihtamassa Volvoon Bemarisi, koska joko autosi on 80-luvun alkupuolen tuotteita tai sinä et pelaa ihan täydellä pakalla. Näin on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW kirjoitti:

On todella vaikea päästä koeajamaan XC 90:stä.
Mistähän päin lähtis kyselemään.
Onko jollain jo kokemuksia XC 90;stä?
Onko toimivampi AWD kuin XC 70:ssä.

Mikä on huommattavasti parempaa kuin XC 70:ssä?

Olen tosi kiinnostunut vaihtamaan BMW:een Volvoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu