Olen 18v ja vielä neitsyt.. Ja pelkään sitä ekaa kertaa kun mun emätin on liian tiukka, gynekologigaan ei pystynyt tehdä tutkimuksia kun sano että olen niin tiukka(?)
Mä pelkään sitä että mitä te miehet sitten peuhatessa sanotte kun se ei mahdukkaan sisälle?
Mä pelkään sitä että mitä te miehet sitten peuhatessa sanotte kun se ei mahdukkaan sisälle?
Vastaukset 11
Vanhimmat
nauraa sulle...
Oletko vakituisessa suhteessa? Jos et, se voisi olla sinulle hyvä.. ja kyllä me miehetkin tajuamme sen ettei naista satuteta! Kyllä se penis sinne uppoo niinkuin kaikille joten malttia vain.
Sä naurat, mutta uskot jutun silti.
Koita hyvä johannes tajuta, että täällä kirjoittelee 15- vuotiaat amisviikset
Osaako amisviikset kirjoittaa...? Olen sitten hieman jäljessä.
Minä, 18, poikuus tallella, sinkku! Mitä muuta elämältä voisi toivoa! Oon onnellinen jos pääsen pokuudestani ennen 30v jos silloinkaan!
kakskymppisenä meen huoriin jos en sitä ennen saa. Muuten tästä tulee jo liian iso ongelma..
Sama täällä, huoriin, jos ei muuten saa...
Heips!
Vielä noin kuukaus sitten hermoilin ihan samasta asiasta..että olisin niin tiukka ja pelkäsin neitsyyden menettämistä.. Mutta sitten aloin seurustella ja seksiäkin sitten alettiin harrastaa, niin hämmästyin itsekin, että kyllä "se" sinne todellakin mahtuu, vaikkei sitä uskoisikaan.
Ja siis ainakin omalta kohdaltani voisin sanoa, ettei eka yhdyntä sattunut kuin hieman, eikä verta tullut lainkaan..eli pelkoni olivat täysin turhia! Mutta tsemppiä sulle :)
Mulla on niin pieni veitikka että mahtuu vaikka mihin... Haluatko kokeilla?
Luonto on järjestänyt asian niin hyvin, että paikat kostuvat ja liukastuvat niin hurjasti, ettei mahtumisessa tosiaankaan ole mitään ongelmaa, päinvastoin. Ja sitä kostuu vain silloin, kun todella haluaa rakastella toisen kanssa. Todella kiihottuneena se suorastaan luiskahtaa sisälle.. Tässäkin luonto on ollut todella fiksu: rakastelu on fyysisesti mahdotonta ilman että haluaa, se ei mene sisälle. Ei ihme, että siellä gynen luona on ollut tiukka.
tule hoitoon minä teen sen hellästi kokemuksella
jääsinulle hieno muisto siitä yöstä. kyllä saan
sen mahtuun tule rohkeasti minun tykö niin huoles on pois