Eikö olisi asia puuttua palstalla esiintyviin väärinkäytöksiin?
Pieni esimerkki:
Eräs avaus saa 4189 lukijaa (tiistain vastaisena yönä)ja 67 vastausta.
Toinen avaus saa - 34 757 lukijaa ja vain 31 vastausta.
Suhde ei vastaa realiteettia. Siis täysin "hakkereiden" aikaansaannosta.
Eivätkö tällaiset avaukset, varsinkin sisältönsä puolesta, jota ovat jonnin joutavaa provosointia, voitaisi poistaa EPÄREALISTISINA jo heti alkuunsa?
On kiusalista lukea näitä avauksia, jotka hinnalla Millä hyvällä yrittävät saavuttaa korkeat lukijamäärät, jotka kuitenkin, jokainen ajatteleva ihminen ymmärtää mahdottomuudeksi.
Siis , bergeronnette? Eikö olisi aihetta tutkistella näitä, niin sanottuja VIIKON PARHAITA avauksia?
Terv. Observer.
Sheriffi bergeronnettelle...
6
752
Vastaukset
- Jiwe.
Täällä lukeminen on wapaaehtoista ja Wastaaminen on wapaehtoista, jätä väliin!
- ? ! ? ! ? !
Nuo avaukset, jotka ovat saaneet paljon lukijoita
ovat todella hyviä.
Aiheet niin mielenkiintoisia ja todella merkittäviä, että ne saavat suuren joukon lukijoita!
Tektit kirjoitettu selkeästi ja todella ymmärrettävästi!
Minun mielestäni,tämän ketjun aloittaja on vain
kateellinen tai sitten henkilö, joka haluaisi
määrätä miten keskustellaan.
Tuntui todella vastenmieliseltä lukea aloittajan
tekstiä, mutta tein sen vapaaehtoisesti.
Täällä vl:n palstalla kyllä huomaa, että jotkut
todella haluaisivat rajoittaa vapaata keskustelua.
On näillä palstoilla ollut asiattomia massapostituksia ym., mutta ne on onneksi poistettu.
Luojalle kiitos ainakin vielä täällä on sana vapaa asiallisille keskusteluille! - Urpolle
Täällä ei pelaa sama mielipiteiden sensurointi kuin vl-herätysliikkeessä. Jos SRK hallitsisi tätä palstaa, niin tämä olisi tyhjä palsta.
Sori vaan. - Työvaliokunta
On todella ikävää, että meidän ainoiden oikeiden uskovaisten Raamatun vastaiset opit, hoitokokousjulmuudet, kova tupakointi yms. tulevat kaiken kansan tietoisuuteen.
Yrittäisitkö avajaaveli tehdä jotain asian korjaamiseksi. - olla sheriffi
lomalla. ei tälläistä vl parjaus palstaa kukaan voi vahtia olematta välillä lomalla.
- Varmistus
vl-herätysliikkeen törkeiden Raamatun vastaisten valheoppien arvostelua parjaamisena?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2614267Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653477Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1541812Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251698Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2981439Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133945Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235862en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115848Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18839