vai olenko tehnyt jotain hölmöä ja saanut sen uudistuneessa muodossa vain mun koneeseen? Nyt ei oikein tiedä kenen viestiin vastaukset menee, joten heippa mun osalta. Sekavaa!
Onko palsta
uusiutunut
3302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
siivonnut eli poistanut kaikki evästeet eli cookiet, niin kaikki nettisivut aukeavat oletusmuodossa, eli omat asetukset ovat pyyhkiytyneet. Täällä se tarkoittaa, että vastaukset näkyvät pelkkinä linkkeinä aloitusviestin perässä ja niitä on klikattava. Tosin olet saattanut myös vahingossa painaa tuota nappulaa, joka saa koko ketjun näkymään hierarkiattomana, tasaisena ketjuna (viitaten siihen, ette tiedä, kenelle vastaat).
Mutta hätä ei ole tämän näköinen. Tuolla ylhäällä oikeassa kulmassa on kolme punaista palloa. Paina niistä kaikkein oikeanpuolimmaista, jolloin viestit näkyvät hierarkisessa järjestyksessä. Silloin pitäisi olla suhtkoht selvää, kenelle vastaa.
ennallaan! Mikähän tuokin välihäiriö sitten oli!
Kiitos vaan avusta vaikka jostain kumman syystä hoituikin ihan itsestään toi homma. Mutta oppihan tästäkin jotain. Nuo pallot tuolla oikealla ovat jääneet näkemättä!