Elikkäs siinä se kysymys melkein olikin. Missä on mahdollisuus päästä rakenneultraan? Terveystalo, Mehiläinen? Entäs In-Tiimi? Millä raskausviikolla olette käyneet? Kannattiko? Onko tietoa hinnoista? Kuinka paljon aikaisemmin kannattaa varata aika?
-kiitoksia jo etukäteen-
-kiitoksia jo etukäteen-
Vastaukset 2
Vanhimmat
on, että varaat mehiläisestä ajan. Siellä rakenneultra maksaa 67 €, kun taas esim. terveystalossa yli 200 €.
Mehiläisessä on vielä se "suomen aito ja alkuperäinen " mies, joka on alunperin alkanut tekemään noita ultria.
Käivn muistaakseni viikolla 22 ja varasin ajan parisen viikkoa ennen.
Suosittelen. Siellä kaikki katsotaan todella tarkkaan ja tämä mies selittää kärsivällisesti kaiken ja myös sillä tavalla, että itsekin jotain siitä ymmärsin!
67€ hintaan, on lääkäri, joka toimii vain mehiläisen tiloissa. Lääkärin nimi on Pertti Kaira, ja toimii yritysnimellä Ultramed. ERittäin taitava ja ystävällinen lääkäri. SUosittelen kovasti!