Kaikki hörhöt sais viedä talontaa ja niskalaukaus ne vaan saastuttaa maailman. Ne on IDIOOTTEJA!! Ei mitään hoitoja ite on ittensä kuseen laittanu kärsiköön!!!
HUUMEHÖRHÖILLE NISKALAUKAUS
SÄÄLIMÄTÖN
9569
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
saunan takana on juuri sinunlaisillesi älykääpiöillä varattuna oma pieni alttari minne kumartua,tervemenoa vaan.
TAAS TOTEUTUU TIETÄMÄTTÖMYYDEN AIHEUTTAMA OIREYHTYMÄ JA TULLAAN VAAN TÄNNE HUUTELEMAAN MITÄ SATTUU!EI HAJUAKAN MISTÄ PUHUTAAN JA MIKSI,VAAN TULLAAN HETI ESITTÄMÄÄN OMIA LOISTAVIA EHDOTUKSIA,MUTTA LOPPUJEN LOPUKSI EI KYETÄ KUIN ÖRVELTÄMÄÄN JUURI TUOHON TYYLIIN.TÄMÄ ON LOISTAVA ESIMERKKI SUOMALAISESTA AJATTELUMAAILMASTA,HETI OLLAAN VALMIITA IHMISIÄ LYNKKAAMAAN ,ILMAN MINKÄÄNLAISTA OIKEUTUSTA!
Voisitko määritellä, mitä tarkoitat sanalla "huumehörhö"? Emme saa muuten rakentavaa keskustelua aikaiseksi hyvästä avauksestasi huolimatta jos emme kaikki tiedä, mitä tarkoitat huumehörhöllä.
Jos et tiennyt, niin ISOILLA KIRJAIMILLA kirjoittaminen tulkitaan huutamiseksi, eikä se ole kohteliasta. Voisitko olla huutamatta vastaisuudessa, kiitos. Huutaminen on lähinnä puberteetti-ikäisten tapa, etkä varmasti halua fiksuna aikausena sellaiseksi leimautua.
Näitä järjen riemuvoittoja on eksynyt tänne palstalle useampia lähipäivien aikana. Kaikki viittaakin siihen, että nämä tekstit ovat yhden häiriintyneen ihmisen mielentuotetta.
Ihmiset eivät ole sokeita.Tämä pätee myös ihmisiin joka suhtautuvat vapaamielisemmin päihteisiin, jopa niihin jotka käyttävät niitä.Tämän varjossa on hyvä muistuttaa sinua siitä, että huolimatta neuvokkaista aliaksistasi, sinut voidaan yhdistää muihin käyttämiisi nimimerkkeihin kirjoittamasi tekstin perusteella.
Suomessa toteutetaan muiden länsimaiden ohessa yleisesti hyväksyttyjä ihmisoikeuksia, ja näihin ei kuulu ideaa yksilön hengen riistämisestä hänen päihdetottumuksiinsa vedoten.
Tämän henkinen idea kertoo hyvin paljon sen esittäjän henkisestä kypsyysasteesta, sekä nykytilanteen ymmärtämisestä. Rivien välistä paistava itsensä korostaminen luo selkeät viitteet henkilön sijainnista yhteiskunnassa. Kyseessä on vähälahjainen, niukasti koulutettu, mahdollisesti alkoholisoitunut, erittäin narkofobinen, ylivelkaantunut noin 21-35 vuotias 1-3 lapsen yksinhuoltajaäiti, joka on joko työtön tai työttömyysuhan alla oleva henkilö.
Kärsii oletettavasti ylipainosta jota ei saa hallintaan. Olematon seksielämä, ja puutteelliset sosiaaliset suhteet. Vääristynyt maailmankuva edellisestä johtuen.
Näitä kutsutaan hysteerisiksi akoiksi.
Ehkä sitten jatkossa pysyy se suu soukemmalla, ja asioissa jota varten palsta on luotu.
"Tämän henkinen idea kertoo hyvin paljon sen esittäjän henkisestä kypsyysasteesta, sekä nykytilanteen ymmärtämisestä. Rivien välistä paistava itsensä korostaminen luo selkeät viitteet henkilön sijainnista yhteiskunnassa. Kyseessä on vähälahjainen, niukasti koulutettu, mahdollisesti alkoholisoitunut, erittäin narkofobinen, ylivelkaantunut noin 21-35 vuotias 1-3 lapsen yksinhuoltajaäiti, joka on joko työtön tai työttömyysuhan alla oleva henkilö.
Kärsii oletettavasti ylipainosta jota ei saa hallintaan. Olematon seksielämä, ja puutteelliset sosiaaliset suhteet. Vääristynyt maailmankuva edellisestä johtuen."
Vaikuttaa siltä, että osut kohtuullisen oikeaan tuossa. Suomessahan tehtiin viime keväänä jos oikein muistan tutkimusta huumeisiin suhtautumisesta. Kaikkein eniten huumeita vastustivat Eläkeläiset sekä huonosti koulutetut ihmiset. Vähiten vastustusta löytyi nuorista sekä akateemisesti koulutetuista ihmisistä(Niin akateemisista meidän maamme oppineista ihmisistä).
Noh ehkä nämä postaukset ovat ihmisen tapa purkaa sisällään olevaa pahaa oloa. Sinänsä kyllä parempi olisi mennä juttelemaan vaikka psykiatrin kanssa ongelmistaan. Saattaisi auttaa enemmän kuin tänne boardille tuollaisien viestien heittely.
Mikä on hörhö?
Mistä huumeista on kyse?
Näillä sivuilla on lähinnä keskusteltu kannabisasiasta,eikä se ole huume.
Ihmisiä ei tosiaankaan saa leimata mielipiteidensä vuoksi eikä ketään saa tappaa. Mikäli kirjoittaja on koskaan käynyt 4 seinän ulkopuolella pitäisi tämä tietää. Kukaan ei ota vakavasti tollasia juttuja varsinkin kun kirjoittajan tyhmyys/ahdasmielisyys ilmaistaan noin suoraan.
Kun täällä on kerran arvailtu minkälainen tyyppi toi kirjoittaja on niin heitän oman veikkauksen. (toivottavasti ko. henkilö tulee joskus kertomaan kuka osui oikeaan.
tämä "huutaja" on todennäköisesti 35-50v. lihava/lihavahko mieshenkilö joka on jumittunut sille aikakaudelle millä on syntynyt. (En usko että moni vanhempi ihminen osaa käyttää nettiä niin "hyvin" että pääsee näille sivuille asti ;)anteeksi, jos olen väärässä). Ko. henkilöllä ei selvästikään juuri omaa elämää ole kun täytyy ottaa noin kriittisesti kantaa asioihin mistä ei tiesä yhtään mitään.
Lihava sen takia et ne on yleensä taipuvaisempia tuomitsemaan toisten tekemisiä. Mikä on aika ristiriitaista kun eivät omaa syömisnarkomaniaakaan saa hoidetuksi. Ja toiseksi Suomessa on aivan älyttömästi lihavia ihmisiä.
Todennäköisesti ko. henkilöä "elämä potkii päähän" kun täytyy kiukkunsa purkaa aivan tuntemattomiin ihmisiin.
Suomalaisten perusluonteeseen ei kuulu halu tappaa. Suomalaiset tunnetusti rauhaarakastava kansa... mutta mikäs nyt... onko nyky suomesta tulossa väkivaltaisten murhaajien luvattu maa?!
Jos et ole ennen sitä kuullut. Näköjään se väkivalta vain tuntuu ilmenevän niiden ihmisien keskuudessa, jotka eivät huumeita käytä.
Kyllähän ne todistuskappaleet epäonnistuneen huumelainsäädännön tuloksista pitää peittää.
katsoit eilisen huumedokkarin tv2:sta ja opit jotain...