Nyt olivat vuorossa: 07.09.2007 ESPOO, Rav.Fennia
14.09.2007 LAHTI, Finlandia Klubi keikat.
Tiktak on varmaan Suomen eniten keikkojaan perunut bändi tätä nykyään, nyt ei ole kyseessä rumpalin jalka, eikä edes levynteko, koska Petran mukaan heillä ei ole biisejä tällä hetkellä ja odottavat että joku niitä tekee!!!
Tiktak perui taas keikkojaan!!!
4
850
Vastaukset
- Pullat Pystyyn
Naiset on oikukkaita !!
- Fanipöljäliini
Kuvitelkaapa, että joku trio Erektus peruisi keikkojaan. Ei mitään meteliä syntyisi, jannuilla kun voi olla krapulaongelmia, puhkeamassa oleva finni tai yksinkertaisesti äiti ei ole ehtinyt tulla pyyhkimään!
Sitten ,jos Tiktak lipsuu yhdessäkin jutussa, heti ollaan kirkumassa naisista, tyypillisistä naisista ja naisten ongelmista! Vielä parempi, jos joku jäsenistä olisi erehtynyt korkkaamaan bissen!
Hei, kuulkaa nyt tyypit! Onko tämä todella asiallista käytöstä? Peräänkuulutan ihan pientä kohtuutta naisartisteja kohtaan! Saisinko please? - Kokoomus rokkaa
Fanipöljäliini kirjoitti:
Kuvitelkaapa, että joku trio Erektus peruisi keikkojaan. Ei mitään meteliä syntyisi, jannuilla kun voi olla krapulaongelmia, puhkeamassa oleva finni tai yksinkertaisesti äiti ei ole ehtinyt tulla pyyhkimään!
Sitten ,jos Tiktak lipsuu yhdessäkin jutussa, heti ollaan kirkumassa naisista, tyypillisistä naisista ja naisten ongelmista! Vielä parempi, jos joku jäsenistä olisi erehtynyt korkkaamaan bissen!
Hei, kuulkaa nyt tyypit! Onko tämä todella asiallista käytöstä? Peräänkuulutan ihan pientä kohtuutta naisartisteja kohtaan! Saisinko please?Olen fani niin kuin monet porvarit ovat, mutta kyllä heitä pitää käsitellä samalla tavalla kuin muitakin artisteja, ei naiseus mikä ole sellainen seikka, että pitää antaa etuoikeuksia.
- Drinking&DrunkingMan
Kokoomus rokkaa kirjoitti:
Olen fani niin kuin monet porvarit ovat, mutta kyllä heitä pitää käsitellä samalla tavalla kuin muitakin artisteja, ei naiseus mikä ole sellainen seikka, että pitää antaa etuoikeuksia.
on kai perunut kaikki keikkansa viimosen 10v.aikana,ja syystä ei ole pienintäkään epäilystä...
Jos Tupulta klabbi katkee ni kai sirä nyt SAATANA saa pari keikkaa perua...onhan hänellä tuuraaja :O
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24945399Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3311272Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy21110902Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369731Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858538Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2306539Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03230Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302269- 391747
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261540