Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko liian

Kait se on sama hypätä sillalta alas kun housuista löytyy vain 16/5 muna?
21129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä se kelpaa suurimmalle osalle naisista.
Olen samankokoisella aikoinaan paneskellut(tietenkin sellaiseen kuuluu muutakin kuin se mulkun lykkiminen eestaas)paikkakuntani tiemestarin vaimoa,kahta naistyökaveriani ja samalla seurustelin tyttöystäväni kanssa.
Vaikka näillä vanhemmilla partnereistani oli ihan kiitettävä seurusteluhistoria takana,silti sain useita pyyntöjä uusintaan seksin merkeissä.
Kyllä hyvin hoidettu homma muistetaan,eikä se tarkoita pelkästään mittavaa mulkkua!
Tällaisella keskikokoisella pärjää hyvin!Joskus niin hyvin,että meinaa saada mustasukkaisilta ukkomiehiltä köniin....
Anna palaa!!!

Äänestä

16/5 centin peniksen saa penispumpulla 10-20 min. päivässä 18-20/5,5-6 cm, eli useita senttejä lisää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pieni kyrsä? kirjoitti:

Kait se on sama hypätä sillalta alas kun housuista löytyy vain 16/5 muna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu