Pitäisi Pirkkalasta saada kolmio, mitkä ovat mahdollisuudet, hieman jo huolestuttaa.....
Asuntotilanne
vuokraaja,,
2
622
Vastaukset
- kaksi veronmaksajaa
Haemme myös Pirkkalasta kolmiota, ei tahdo saada kun perheessä koira. Onko ihmiset tulleet yhä enemmän eläintenvihaajiksi, vai mikä on kun ei suvaita koiria.
- ymmärrän miksi
kaikki eivät halua koiria omistamaansa kerrostalo asuntoon. Hommassahan ei ole mitään pulmaa jos on fiksuja koiran omistajia joiden koira on koulutettu. Mutta siltikin voi tulla ongelmia jos koira ei ole tottunut esim. kerrostalo elämään. Saattaa tulla valituksia haukunnasta muilta asukkailta ja jos koira innostuu esim. tuhoamaan paikkoja asunnon arvo laskee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1472455
- 1761694
- 921578
- 691533
- 79914
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6875- 68851
- 59825
- 61798
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152745