tänään klo 21.
Voisiko joku tallentaa tuon ja laittaa nettiin, kun mulla ei näy digikanavat? Olisin tosi kiitollinen. :)
Voisiko joku tallentaa tuon ja laittaa nettiin, kun mulla ei näy digikanavat? Olisin tosi kiitollinen. :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Mutta eikö sulla ole vielä digiboxia? Kohta tulee kiirus hankkia :)
tuosta selittää, mutta en sitte jaksanu. :D Itse asiassa mulla itselläni ei ole edes TV-vastaanotinta, kattelen kämppiksen TV:tä tarvittaessa. :D Ollaan kaapelitalous, niin lisäaikaa on.
Kotipuoleen ollaan kuitenki boksia hankkimassa, ellei oo jo hankittu, en oo kysyny. :D Jäihän tuo vähän viimetinkaan. :D
sanoa kiitos näin etukäteen, jos pätkän nettiin saat. :)
Ainakin tarkoitus on nauhottaa tuo mutta eri asia saanko nettiin survaistua :D Mutta eiköhän sen joka tapauksessa joku laita, nuo Arin esiintymiset näyttää aina löytyvän netistä tavalla tai toisella :)
kukaan tallentamaan tätä? Voisitteko laittaa nettiin? Mulla täällä sormet syyhyää päästä kattomaan se. :D
repesin hiukan sitä ku ari näytti miten suomalainen mies tanssii yökerhos :D
Mitä siinä ohjelmassa tapahtu? Ku mä en tosiaan pystyny kattomaan, ja hirveesti tekis mieli tietää. :D
just tolleen. Miks Ari on aina niin helkkarin vaatimaton? No tietysti jos rupeis pollistelemaan, niin sittenhän alkas taas hirvee haloo.
Tosta biisien teosta. Taitaa ottaa vähän kuiteskin paineita. No kyllä se siitä. Hulluutta peliin vaan pojat.
Aika pokeri ja tosi symppis oli Ari studiossa. Ainut vähän paineita aiheuttava asia Arin mukaan on tulevan albumin väsääminen ja lempparilööppi viime aikoina ( vai olikohan se lemppari ?:)se Ellenin Ari oot homo - lööppi. Ari muisti myös meitä keskusteljoita ilmoittamalla että keskustelujen kautta löytää uusia piirteitä itsestään (jotenkin noin.
vai olikohan toi keskustelupalsta juttu sittenkin siitä radiohaastattelusta jonka kuuntelin just ennen ylexiä- tais olla.
Kuitnenkin tää ylex-haastattelu sujui rauhallisissa merkeissä ja Teaa (tytöt tykkää) haastateltiin siinä aina välissä, istui siinä studiossa Arin kanssa. Tea joka valmistuu terveydenhoitajaksi kehotti (kysyttäessä) Aria nukkumaan aamulla pitkään kun kerran keikat venyvät niin myöhään, johon Ari myhäili tyytyväisenä.
jo netissä! Eli täältä löytyy:
http://www.yle.fi/musiikki-tv/
Siellä oikeessa reunassa valikko. Vuhuu!
http://195.248.86.140/kotimaa/musiikkitv/musiikkitv-ke_hi.wmv
Kiva haastis oli. Ari kyllä ottaa asiat älyttömän lungisti, sitä ei hetkauta mikään.
Video koko ohjelmasta löytyy tuolta Ylen sivuiltakin (tosin on siellä vain viikon) mutta alla olevasta linkistä voi sen myös katsoa jos jäi väliin. Tuosta on lisäksi karsittu kaikki ylimääräinen skebeli pois :)
http://www.dailymotion.com/arifani_1/video/x2tfos_yle-extra-musiikki-tv_people