Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

haluisin kokeilla

peppuseksiä haluisin kokeilla mutta pelkään kipua ja onko siinä tehtävä ne tyhjennykset?
Onko niin ettei sitä voi extempore kokeilla?
34041
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi tosin tulla vähän tuoremultaa talikkoon.

Äänestä
  • ala siivoomaan, en missään nimessä, unohdetaan koko homma

    Äänestä

...vatsa on toiminut normaalisti, ja mielellään käyty wc:ssä saman päivän aikana ennen "toimenpidettä"(mielellään pesulla käynti myös välissä) niin ei pitäisi olla mitään ongelmia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mutta uskallanko kirjoitti:

peppuseksiä haluisin kokeilla mutta pelkään kipua ja onko siinä tehtävä ne tyhjennykset?
Onko niin ettei sitä voi extempore kokeilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu