Hyvä autokorjaamo??

Mikäköhän olis hyvä autokorjaamo Kotkassa?

Merkkiliikkeiden korjaamoon en autoani vie, joten muut vihjeet tervetulleita =)
122961
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Hyvä paikka.

Äänestä

Olisko nimeltaan Kotkan Autohuolto tai jotain sinne päin. Siellä Makkosen rautakaupan luona. Ihan hyvin on toiminut, aikataulut pitäneet paikkansa ja hinnatkin suht inhimillisiä.

Äänestä
  • Kyseinen korjaamo on asiallinen paikka, en ole käyttänyt muita enää aikoihin. Hommat on aina hoitunu hyvin ja sovittuun hintaan.

    Äänestä

SpeedCorner ilman muuta.

Äänestä

Keltakalliolla kuulemma Uutelan korjaamo, hyvä ja edullinen. Jos peltityötä tai ruostesuojausta, ristinkalliolla pikkuinen korjaamo, hyvä ja halpa.

Äänestä
  • on hyvä. Samoin naapurissa oleva Toyota paja.

    Molemmista saa todellista palvelua ja laatua kohtuuhintaan. Niitä voi lämpimästi
    suositella esim. Acumenin ryöstämille uhreille.

    Äänestä

  • paja... kirjoitti:

    on hyvä. Samoin naapurissa oleva Toyota paja.

    Molemmista saa todellista palvelua ja laatua kohtuuhintaan. Niitä voi lämpimästi
    suositella esim. Acumenin ryöstämille uhreille.

    Acumen korjauttaa vaihtoautoja ja ns. toivottomat tapaukset Uutelassa, joten tietotaitoa on. Työskenteleehän paikassa pari todellista virtuoosia.Varsinkin Opel Ja Vag tuotteista varmasti paremmat tiedot kun merkkiliikkeessä. Lisäksi hinnat on suhteellisen järjelliset, eikä vanhoja korjata ns. kalliimman kautta.

    Äänestä

Kiitos vinkeistä.
Ehkä näistä jo löytyy joku.

Merkkiliikkeissä tosiaan hinnat on tähtitieteelliset ja sovitut hommat jää tekemättä, mutta tuulilasin pesunestettä on sitte lisätty litra 7€ litrahinnalla... =)

Mutta kiitoksia!!

Äänestä

BUUUhahahahahahaaaa!

vitsi,vitsi,vitsi....

Äänestä

On ollut edullinen ja työnjälki hyvä,suosittelen.
Ja siellä osataan korjata esim.englannin tekeleitäkin.

Äänestä
  • Toivottavasti jotain osaavat nykyään, hyvä jos jollain on positiivista sanottavaa. Itse joskus vaihdatin auton etusiiven siellä ja ei mitään moitittavaa, hintaakaan en muista. Mut kuullut sellaistakin et ovat vaihtaneet aivan muuta osaa autoon kun alunperin piti ja ei sitte sitä ollenkaan mikä piti. Ja niinhän ei sais tehdä et vaikka huomaa jonkun muun vian et korjais sen kysymättä lupaa. Muissakin paikoissa kyllä samaa tapahtunut.

    Äänestä

AD-autokorjaamo Kimmo Hynninen raakunkujalla karhulassa; osaavaa palvelua ja osilla ja töillä takuut. Ei mitään valittamista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kotkassa... kirjoitti:

Mikäköhän olis hyvä autokorjaamo Kotkassa?

Merkkiliikkeiden korjaamoon en autoani vie, joten muut vihjeet tervetulleita =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu