Totuus koosta

Elina-30

Moni kehostaan epävarma nuorimies lukee tätä palstaa ja miettii, kelpaako hän naisille omana itsenään. Viime viikonloppuna vietimme suuren tyttöporukan kanssa polttareita. Illan kuluessa keskustelun aiheeksi nousi myös tämä koko-teema, ja välitän teille nyt eri-ikäisten naisten näkemykset. Tämä on sitten se lopullinen totuus.

Ensinnäkään ei miehen luonteella, ulkonäöllä, käytöksellä tai sivistystasolla ole mitään merkitystä. Nainen näkee miehessä ensisijassa vain ja ainoastaan peniksen, jolla haluaa itsensä täyttää. Jokainen nainen haluaa isoa kyrpää enemmän kuin mitään muuta asiaa maailmassa. Kaikki alle 20-senttiset ovat pippeleitä, jotka kuuluvat keskenkasvuisille pikkupojille. Miehen pitää myös pystyä panemaan naista samaan tapaan kuin pornoleffoissa: mahdollisimman kovaa ja mahdollisimman hankalista asennoista. Asiaa auttaa, jos mies vetää aktin aikana ison kalunsa monta kertaa ulos ja hakkaa sillä naisen pakaroita tai naamaa ikään kuin todistaen, että näin herkullinen se tosiaan on.

Jossain vaiheessa panopuuhia on hyvä varoittamatta työntää kalu rasvaamattomana naisen perseeseen yhdellä kovalla työnnöllä. Jos nainen tässä vaiheessa huutaa, on se merkki alkavasta orgasmista. Joku saattaa hekuman hetkellä mennä myös sanoissa sekaisen ja käskeä ottamaan kullin ulos, mutta tosimies tietää tämän ja vain lisää työnnön voimaa ja tahtia. Jokainen nainen myös haluaa hyvälle aktille arvoisensa lopetuksen, joten miehen tulee työntää perseessä uitettu kalu ruiskautuksen hetkellä naisen suuhun ja yllättää tämä lastillisella proteiinia suoraan tehtaalta.

Loppupäätelmänä voi siis sanoa, että ilman isoa vehjettä ja pornoleffamaista pano-otetta ei miehestä ole naiselle rakastajaksi. Tämä tuskin ketään yllätti.

8

4134

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Elmeri...

      niin miesmäistä tekstiä tämä "Elina" kirjoitti.
      Ei irtoa naisen suusta noin maskuliinisesti ilmaistua tekstiä.

      • saatana------------

        mitä juttuu!


      • Elina.

        Joka tapauksessa olen eri mieltä kanssasi Elina30.
        Ei kaikki naiset ole todellakaan tommosia. Itse ainakin arvostan miehessä älykkyyttä ja sivistystä,
        muulla ei niin väliä. Komeus ja nuoruus katoavat kuitenkin iän myötä.


    • ottijatuota

      No älkääs nyt. Tämähän oli palstan yleiseen tasoon verrattuna varsin viihdyttävää luettavaa. Ja koska juttu meni vielä niin yli, niin kenellekään ei pitäisi olla epäselvää kuinka tosissaan tämä on kirjoitettu. Hyvä huomio oli varsinkin tämä, että aktin aikanahan kuuluu se kalu ottaa muutaman kerran ulos ja läpsytellä sitä naisen reisiä tai pakaroita vasten. Siitä ne tytöt tykkää niin kuin alan leffoissakin näkee. Läpsyttelemisiin!

    • pekka korsoosta

      ...mä taidan lähteä sitten ottamaan pari bissee...moih

    • Yeap,kuten eräs "hiluhilma"alle kirjoittaneelle totesi:onneksi sulla on tuollainen kunnon hevoskulli,suurin osa miehistä voi vain käyttää pippeliaan pissaamiseen-tikkukyrvät...

    • birakkaus

      Itse en välitä koosta vaan siitä millainen muodoltaan toisen kalu on.

      Itse pidän lyhyistä ja paksuista sekä ohuista ja pitkistä erektiossa, mutta pehmeänä ollessaan eniten pidän miehestä, 20-25v jolla kalu on tupessa.

    • Sartsakka

      Vähän vastaavia ollaan itsekin pohdittu.

      Miten ihan aikuisten oikeesti miehillä on niin outo kuva siitä mitä nainen haluaa?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      75
      1289
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      56
      1101
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      45
      1051
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      952
    5. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      64
      860
    6. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      348
      840
    7. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      21
      754
    8. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      40
      737
    9. Onko jo liian törkeää? Selviytyjät Suomi herättää kummastusta

      Selviytyjät Suomi juhlistaa 10. tuotantokauttaan - ja tiedossa on entistä ankarampaa menoa. Mutta mennäänkö jo liian pi
      Tv-sarjat
      9
      719
    10. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      183
      669
    Aihe