Ninjat saa tositilantilanteessa turpaansa

Se on vaan niin ettei noista teidän ninjatouhuista ole mitään apua kun oikea kadun taistelija tulee vastaan. Yleensä äiskän pikku karate kidiltä menee paskat housuun jo siinä vaiheessa kun snäkärillä tulee vastaan leveäharteinen ja vittumaisen näköinen kakolan venkula. Jos on niin tyhmä että yrittää jotain ninjatemppuja niin naamaan tulee ja lujaa.

Kyllä ne kovimmat turpaanvetäjät löytyy kadulta ja linnasta eikä mistään budosalilta valkoinen lakana päällä kiljumassa.
81666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se on vaan niin ettei noista teidän lusimisista ole mitään apua kun oikea ninja taistelija tulee vastaan. Yleensä äiskän pikku Wanna be gangsterilta menee paskat housuun jo siinä vaiheessa kun snäkärillä tulee vastaan leveäharteinen ja komea budolajien harrastaja. Jos on niin tyhmä että yrittää jotain päälle käymistä niin naamaan tulee ja lujaa, yleensä linnakundi kuolee veren hukkaan ja tuskiin.

Kyllä ne kovimmat perseeseenvetäjät löytyy linnasta eikä mistään budosalilta.

Äänestä
  • ps repesin tolle =D

    Äänestä

  • parasta suoli24:lla vähään aikaan

    Äänestä

  • on niin. Vittu mää vetelen teitä puskapellejä joka viikko turpaan Jyväskylässä. Ei teistä mihkään oo...

    Äänestä

  • Tikkakosken bodari kirjoitti:

    on niin. Vittu mää vetelen teitä puskapellejä joka viikko turpaan Jyväskylässä. Ei teistä mihkään oo...

    vetäny kymmenii tommosii bodareit turpaa ninja taidoilla

    Äänestä

Taitaa aloittaja tosiaan olla oikeasti joku 14vee "gangsteri" joka on katsonut OZ:ia telkkarista.

P.S. jos tosiaan katsot OZ:ia, niin tiedätkin, mikä se todellinen "miesten laji" linnassa on...

Äänestä

Kadun taistelija linnakundi = Pikkusieluinen luuseri, joka etsii itseään heikompia vastuksia. "Voiton" huumassa sitten tuntee itsensä kovaksi ja unohtaa muutamaksi sekunniksi sen, että on epäonnistunut omassa elämässään ja tekisi mitä vain, että saisi vielä yhden mahdollisuuden korjata kaikki se paska, mitä on aikaan saanut...

Äänestä

Täysin samaa mieltä aloittajan kanssa, bodarin ei tarvitse kuin vähän vaa lihaksia jännittää niin kaikki ninjat lentää seinille. Olen ollut monta kertaa todistamassa, kun nämä ninjat saavat turpaan 6-0 oikeassa elämässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


linnakundi kirjoitti:

Se on vaan niin ettei noista teidän ninjatouhuista ole mitään apua kun oikea kadun taistelija tulee vastaan. Yleensä äiskän pikku karate kidiltä menee paskat housuun jo siinä vaiheessa kun snäkärillä tulee vastaan leveäharteinen ja vittumaisen näköinen kakolan venkula. Jos on niin tyhmä että yrittää jotain ninjatemppuja niin naamaan tulee ja lujaa.

Kyllä ne kovimmat turpaanvetäjät löytyy kadulta ja linnasta eikä mistään budosalilta valkoinen lakana päällä kiljumassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu