haamu plussa keskenmenon jälkeen???

heippa kaikille:)


Elikkä sain 14.7.2007 keskenmenon. 10.8 taas haamu plussaa ,11.8 pieni niukka vuoto ,tuli vain pyyhkiessään ,nyt 25.8 haamua vaan ..
3403
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

voi olla raskaushormonia vielä jäljellä! Eli tietääkseni testi voi näyttää plussaa keskenmenon jälkeenkin...korjatkaa jos olen väärässä.

Äänestä
  • kauanko tätä raskaushormoonia on että näyttäs negaa kumminki jo 7 vko keskenmenosta..

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    kauanko tätä raskaushormoonia on että näyttäs negaa kumminki jo 7 vko keskenmenosta..

    Mulla kohdunulkoisen raskauden jälkeen raskaushormoonin täydelliseen poistumiseen meni 7 viikkoo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..... kirjoitti:

heippa kaikille:)


Elikkä sain 14.7.2007 keskenmenon. 10.8 taas haamu plussaa ,11.8 pieni niukka vuoto ,tuli vain pyyhkiessään ,nyt 25.8 haamua vaan ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu