kenkiä. Piikkikorolla ja kärjellä, kaikki koot käy kuten myös kaikki mallit. Mielummin tosi kuluneita tai rikkinäisiä sekä likaisia.Onko muita saman alan ihmisiä täällä liikkeellä?
kenkäfetissi
ostaisi
31126
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Pientä viilausta:
Kenkäfetisisti on se henkilö jolla on kenkäfetissi
:)
Tai helpommin kenkäfettari
Mulla on samanlainen fetissi. Tykkään piikkikorkosista kengistä, saaappaista, avokkaista, käytössä kuluneet korkkarit ovat ehdottomasti hyvin sexikkäät. Kiva kun saappaiden kärjet ovat esim kulahtaneet ja kun koroista on rapiutunut nahkat irti, tai jopa jos korko on löystynyt, kulunut lyhyemmäksi ja taipunut kengän allepäin. Sellasista kengistä voisi vaikka maksaa hiukan, kukahan haluis myydä sellasia?
Mäkin olisin halukas ostamaan naisilta käytettyjä ja kuluneita saappaita ja korkkareita. Kunhan vaan ovat vähintäänkin 8cm piikkikorolla ja muutenkin sexikästä mallia. Teräväkärkiset ja sirot ovat tosi sexyt. Teräväkärkiset ovat kivoja kun ne kuluú mukavasti siitä kärjen alta puhki. Korot ovat myös sexyt kun niistä on korkolaput kulunut pois ja vain metallinen piikki jäljellä. Kerran näin kaupungilla nuoren kauniin naisen joka käveli saappailla jotka oli todella kuluneet ja sexyt, 10 cm piikkikorolla ja ainakin toisesta saappaasta oli piikkikorko taipunut saappaan alle jonkin verran, myös kärjet oli erittäin kuluneet ja osoittivat hieman ylöspäin, VAU!! Nyt naiset jotka haluutte myydä kuluneita sexyjä saappaidanne, ilmoittautukaa!!