Auttakkee joku!

Onko miehelläni toinen nainen, vai olenko vainoharhainen. Itse olen vaalea ja mieheni tummahiuksinen. 19 ollaan molemmat. 3 vuotta seurusteltu.
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

toinen eukko näkyy lasipallostani, huono kuva tosin kun on analoginen. selvät merkit ilmassa koska olet vaalea ja miehesi tummahiuksinen. 19 3=22 on ikä koska teille tuloo ero, 19.3 päivämääränä, voi olla myös 3.19 kello mutta tästä ei voi mennä vakuuseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suruhuuli kirjoitti:

Onko miehelläni toinen nainen, vai olenko vainoharhainen. Itse olen vaalea ja mieheni tummahiuksinen. 19 ollaan molemmat. 3 vuotta seurusteltu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu