Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

anus bang bang

mun partneri ei mielellään suostu anaaliseksiin doggystyle-asennossa, mutta muuten suostuu? onko kellään mitää aavistusta että miksi näin on, sillä partnerini ei suostu kertomaan mikä mättää. Ja olen työntänyt omaan anaaliini sauvaa hänen edessään ja hän on masturboinut samalla.
35749
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ei anna hinttien nussia itseään perseeseen pienellä kullilla joka on löysä ja haiseva

Äänestä

Watson, se tekee kipeää takaapäin.
Selällään jalat olkapäillä tai slingissä menee isompikin helpolla sisään.

Äänestä

Vaihda partneria. Ei siinä muuta mahdollisuutta. Minä (mies) en ainakaan moiseen ryhtyisi. Mutta varmasti löytyy monia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


höger kirjoitti:

mun partneri ei mielellään suostu anaaliseksiin doggystyle-asennossa, mutta muuten suostuu? onko kellään mitää aavistusta että miksi näin on, sillä partnerini ei suostu kertomaan mikä mättää. Ja olen työntänyt omaan anaaliini sauvaa hänen edessään ja hän on masturboinut samalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu