kuntoutus

Olen menossa muutaman viikon kuluttua kuntoutukseen-siellä oleillaan koko kaksi viikkoa.(vai saako sieltä lähteä viikonloppuna kottiin/onko siellä silloin ohjelmaa?)
Onko kenellekään kokemuksia, mitä sinne otetaan mukaan, kuinka paljon vaihtovaatteita?Koko kahden viikon vaatekerta vai mitä?
1577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

A) Ensinnäkin pieni vihje. Tämä on Ikaalinen-foorumi ja tätä lukee hurjimpienkin laskelmien mukaan enintään 1000 ihmistä/päivä, joten kannattaa esittää vastaavat kysymykset jossain pikkusen suuremmissa "piireissä." B) Toisaalta nämä asiat saat selville myöskin puhelimitse, soittamalla kyseiseen kuntoutuskeskukseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neuvoja.... kirjoitti:

Olen menossa muutaman viikon kuluttua kuntoutukseen-siellä oleillaan koko kaksi viikkoa.(vai saako sieltä lähteä viikonloppuna kottiin/onko siellä silloin ohjelmaa?)
Onko kenellekään kokemuksia, mitä sinne otetaan mukaan, kuinka paljon vaihtovaatteita?Koko kahden viikon vaatekerta vai mitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu