win club

viimeisin kusetus menossa !!!! Kyl ihmiset on sokeita kun uskovat tommoisiin voittoihin...
42253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaikista todisteista.

Äänestä
  • kunnian miehiä;) Ainoa empiirinen todiste tässä on sinun sanasi. Vakuuttavaa.

    Äänestä

  • *selvästi kirjoitti:

    kunnian miehiä;) Ainoa empiirinen todiste tässä on sinun sanasi. Vakuuttavaa.

    Pankkitilit puhuvat puolestaan!

    Enkä puhu virtuaalitileistä, vaan kivijalkapankeissa olevista tileistä.

    Äänestä

  • *selvästi kirjoitti:

    kunnian miehiä;) Ainoa empiirinen todiste tässä on sinun sanasi. Vakuuttavaa.

    todiste on kaikkein vakuuttavin, lopun kuvittelet itse. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


loppuu kirjoitti:

viimeisin kusetus menossa !!!! Kyl ihmiset on sokeita kun uskovat tommoisiin voittoihin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu