Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

imatran kylpylä

onkos imatran kylpylän saunaosastolla höyrysaunaa ja jos on onko puolia eritelty ja käykö siellä muita kuin eläkeläisiä
32824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kylpylässä on höyrysauna. Loput voit todeta itse paikanpäällä.

Olet ilmiselvästi kiinnostunut ainoastaan TOISTEN ALASTOMUUDESTA, siksi sinulle on turha kertoa enempää.

Äänestä
  • niinpä olenkin ja siksi kyselen että kannattaako sinne asti ajella tiirailemaan vastakkaista sukupuolta ihanissa löylyissä

    Äänestä

On höyry saunaa 2 kappalein. Ja jos pidät katsella venäläisiä naisia niin suunta sinne !!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyöppö kirjoitti:

onkos imatran kylpylän saunaosastolla höyrysaunaa ja jos on onko puolia eritelty ja käykö siellä muita kuin eläkeläisiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu