Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

halmstad!!!

onko noi halmstadin hinttarit kädellä jossain kentän laidalla kun toi niitten peli kusee sitten niin kunnolla kun vaan voi kusta! saatana! vittu kun oli lapussa frö-kär tasuri ja halmstadin voitto kahella maalilla mutta ei sitten saatana!
1115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heheheheee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.............................. kirjoitti:

onko noi halmstadin hinttarit kädellä jossain kentän laidalla kun toi niitten peli kusee sitten niin kunnolla kun vaan voi kusta! saatana! vittu kun oli lapussa frö-kär tasuri ja halmstadin voitto kahella maalilla mutta ei sitten saatana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu