Paras hinta-/laatusuhden netistä kuville?

Mistä firmasta kannattaa tilata digikuvia?
Saako kuvat aikajärjestykseen (satojen kuvien järjestäminen uudelleen EI ole kivaa)?
Onko tilauksen lähettämisessä maksimikoko?
Olen päättänyt vaihtaa firmaa, koska ExtraFilmin tilauksissa on ollut liikaa ongelmia.
2405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eli ifillä kuvat tulee myös satunnaisessa järjestyksessä, muuten olen ollut kohtuu tyytyväinen heidän palveluun, toimitusajat ovat olleet riittävän nopeat.

Äänestä

Uskoisin, että Eirin kuvat ovat moitteettomia ja palvelu pelaa. Ifinkin kuvat ovat nykyään suht hyviä, mutta firma muuten on aika epäluotettava.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Valokuvaaminen on kivaa kirjoitti:

Mistä firmasta kannattaa tilata digikuvia?
Saako kuvat aikajärjestykseen (satojen kuvien järjestäminen uudelleen EI ole kivaa)?
Onko tilauksen lähettämisessä maksimikoko?
Olen päättänyt vaihtaa firmaa, koska ExtraFilmin tilauksissa on ollut liikaa ongelmia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu