Tämä on alkua

Kahden vuoden kuluttua bensa ja diesel maksaa n. 3€ litra.
2538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

suhteessa kuljetuskustannukset ja onhan se hyvä kun viinan hintaankin tulee 200% korotus:=)ei firmat tappiolla aja eli kaikki nousu dieselin hinnoissa siirretään kuljetus maksuihin ja bussilippujen hintoihin.

Äänestä

johdosta.Kuka organisoi.Meikäläinen lähtis mukaan.Jo riittää autoilijoiden sortaminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lusifer. kirjoitti:

Kahden vuoden kuluttua bensa ja diesel maksaa n. 3€ litra.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu