Eilisen Iltiksen sivulla kakskytjotain oli hyvä kuva Arista ja Annasta vierekkäin. Puheet Arin pituudesta voidaan lopettaa. Eroa oli sellain 25-30 senttii.
Arin ja
Annan vertailu
12691
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ei nyt sentään 30 senttiä. :D Anna on 155 eli ei Ari nyt 185 senttinen ole. Itsehän se sanoi pituudekseen 180, voi olla. Kristian kuitenkin sanoi olevansa 186 ja heidän pituuseronsa näyttää kyllä kuutta senttiä suuremmalta. Mikään lyhyt se ei kuitenkaan ole, jos nyt ei päätä huimaavan pitkäkään (olen livenä nähnyt läheltä).
Henkisellä puolella Anna on sen verran Idols-Aria pidempi.
Ootteko lukeneet esim. uusimman NYT-liitteen? Todellinen älyn riemuvoitto tämä teinipulu :D
Ja se karaoke-vinkuja on niin säälittävä tapaus, että olisi parempi jos sillä olisi metri multaa pään päällä, niin se munaisi itseään vähemmän.
laitapa laulaen ja muutkin kyvyt osottaen.jos vaikka multaa lykkää.oisko viis ämmää sopiva
Ari se ei ois osannu vastata ollenkaan nyt -liitteen hölmöihin kysymyksiin saman tasoisesti. Se olis miettiny pää punasena, miks mua yritetään kusettaa ja ois karjassu kyselijälle, että vedä ittes jojoon. Sitten siinä on vielä se vaikea tehtävä että pitäis osata kirjoittaa nimi tauluun.
oikein lykkäs vuoden lohkaisun; "mä en tajuu mihin historiaa tarvitaan"????Eikä liioin tämä älynjättiläinen tiennyt mitä 1917-1918 Suomessa tapahtui. Jos et tunne historiaa et voi käsittää tulevaisuutta.
Aivan turha yrittää peitellä Annan tyhmyyttä vetämällä hihasta, ettei Arikaan olisi näihin osannut vastata. Oletkos taas se näppis ennustaja, joka tietää kaikista kaiken.
Täys verinen assanjengin edustaja meillä tässä pissaliisassa.
"Miks´meillä on niin monta mielipuolta ja vähän käyttäjiä järjen..." sitaatti kirj. Eino Leino.
Mutta vastaan ärsyttäviin viesteihin yhtä ärsyttävästi :D Niin metsä vastaa kuin sinne huudetaan.
Olkaa tyytyväisiä kun joku jaksaa vielä keskustella aiheesta Ari Koivunen ;)
pitäisi sinunlaisista, hei pientä rajaa kerjäämisellekin.
Et ole mikään mielipideauktoriteetti jolle pitäisi olla kiitollinen suosiosta, taidat olla näitä samaisia tyhmän ylimielisiä pissaliisoja kuin fanituskohteesikin.
Tämä on Arin palsta, ymmärsin, eikä ole sinun jaksamisesta kysymys. Kukaan ei loukkaannut vaikket jaksaisikaan osallistua siihen.
todellakaan ,joten please, jätä tämä palsta rauhaan!
ketjun ihan läppänä, en mitenkään Annaa vastaan. Mutta siitä huolimatta on sanottava, että Anna Nyt-liitteen vastaukset ei ollu säälittäviä. Edes.
niin että haukotus näkyy tänne asti. :) Ari on vastannut tuohon Kuka nyt -haastetteluun jo helmikuussa, Anna nyt elokuussa, eli siitä voi laskea ja miettiä näiden henkilöiden uutisarvoa. Ja hyvin Ari vastaili, ei jäänyt nolouksia ilmaan kuten Annalla.