joustolaina

eli onko kukaan saannut minkaanlaista vastausta kirjeitse tuolta puljusta?eli svefocollectorilta joustolainan puolelta?laitoin nimittäin itse alustavan hakemuksen netin kautta ja kun ei ole tulostinta niin olen jo monta pv odotellut sitä sopimusta allekirjoitettvaksi, mutta eipä mittään kuulu..outoa.
43003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juur tuli tänää postis täytetty hakemus, tein kans netis sen. muistaakseni tiistaina tai keskiviikkona eli meni 2-3 päivää.

Äänestä
  • Joko olet saanut rahat tilillesi? Mä tein netissä hakemuksen ja siitä viikon päästä oli paperit postissa allekirjoitettuina. Nyt olen viikon päivät odottanut rahoja tilille mutta ei ole näkynyt, kuinkahan kauan mahtaa kestää?!

    Äänestä

mulle on käynyt saman lailla he käskivät laittamaan uuden anomuksen jos ei viikossa kuullu mitään

Äänestä
  • onks kukaan saanu tuolta sen jälkeen mitään yhteydenottoa kun on laittanut palkkanauhan ja hakemuksen menemään? Laitoin viime viikon tiistaina ja vieläkään ei ole mitään kuulunut..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


askaa.. kirjoitti:

eli onko kukaan saannut minkaanlaista vastausta kirjeitse tuolta puljusta?eli svefocollectorilta joustolainan puolelta?laitoin nimittäin itse alustavan hakemuksen netin kautta ja kun ei ole tulostinta niin olen jo monta pv odotellut sitä sopimusta allekirjoitettvaksi, mutta eipä mittään kuulu..outoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu